بست بیوگرافی

بیوگرافی کیوان عباسی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی کیوان عباسی

X بیوگرافی کیوان عباسی X کیوان عباسی X کیوان عباسی ویکی پدیا X مرجان عباسی مجری من وتو X عکس مدیران شبکه من و تو X مرجان اسکندری X مرجان مجری من و تو X کیوان عباسی استیج X سحر زند من و تو
متن کامل بیوگرافی کیوان عباسی به فارسی:
”’کیوان عباسی”’ مارس سال ۱۹۷۱ در شهر سیدنی کشور استرالیا به دنیا آمد. کیوان دوران کودکیش را به دلیل شرائط شغلی پدرش فریبرز عباسی دراسترالیا گذارند. پدرش که در سپتامبر سال ۱۹۷۰ به مناسبت نهمین جشن گشایش مشرق الاذکار سیدنی به همراه دیگر بهائیان سراسر جهان به استرالیا رفته بود با جیمز برایان، مسئول وقت رادیو استرالیا آشنا می شود و در رادیو استرالیا به عنوان تهیه کننده مشغول به کار شد. تهمینه برزگر مادر کیوان نیز در سفارت ایران در کانبرا  کار می کرد.
89533853417423813629
کیوان عباسی تحصیلات دوران ابتدائی خود را در مدرسه  بهائی ایرانیان مقیم  استرالیا  در شهر  سیدنی  گذراند. پدرش که تا سال ۱۹۸۱ در یک رسانه  استرالیایی فعالیت داشت با تجربه کاری که در زمینه  رسانه  به دست آورده بود، به واسطه پیگیری های بهروز عباسی پسر عمویش (از گردانندگان  بخش فارسی صدای آمریکا ) به ایالات متحده  آمد و در  بخش فارسی صدای آمریکا  به عنوان یکی از اعضای اتاق فکر این  رسانه  مشغول به کار شد  
== دوران جوانی ==
فعالیت پدر کیوان در  صدای آمریکا  سبب شد تا او دوران نوجوانی و جوانی خود را در  واشنگتن دی سی  و تحصیلات دانشگاهی اش را تا مقطع کارشناسی در دانشگاه   نیوانگلند   ایالت مین  در رشته بازرگانی بگذراند. شرائط سخت زندگی در آمریکا و اقتصاد ضعیف پدر سبب شد تا کیوان از همان ابتدا سخت کوش تربیت شود.
72088906480636948051
  بورسیه دانشگاه بن گوریون  (אוניברסיטת בן גוריון בנגב) بئرشبع  کشور اسرائیل که همه ساله به ایرانی زاده های  بهائی اعطاء می گردد و تشویق های سیروس برزگر دایی کیوان که همزمان با اتفاقات سال ۱۹۷۸ به اسرائیل رفته بود، سبب شد تا کیوان عباسی در سال ۱۹۹۶ به اسرائیل برود و در آن جا ادامه تحصیل دهد.
کیوان کارشناسی ارشد را از  دانشگاه بن گوریون  و دکترای خود را از موسسه عالی علوم وایزمن دریافت کرد. او به واسطه دوستی صمیمی سیروس با فرهاد اسکندری، استاد مرکز ایران شناسی دانشگاه حیفا  با این خانواده آشنا شد. آشنا شدن کیوان در دوران تحصیلش با مرجان اسکندری دختر فرهاد اسکندری باعث شد تا پیشنهاد ازدواج به او بدهد و در سال ۲۰۰۱ با حضور خانواده اش در مشرق الاذکار  شهر حیفا  ازدواج کند.
13239029940062337160
بعدها مرجان اسکندری به خواسته شوهرش و به رسم اروپاییان نام خانوادگی خود را هم نام با نام خانوادگی شوهرش کرد.
==فعالیت ها==
کیوان عباسی که تحصیلات عالیه را در کشور  اسرائیل گذراند و زندگی جدیدی را شروع کرده بود به پیشنهاد پدرش و البته برای تأمین زندگیش به آمریکا بازگشت و در تلویزیون آزادی که توسط پدرش اداره می شد به عنوان مدیر فنی این تلویزیون مشغول به کار شد. وی پس از مدتی فعالیت در تلویزیون آزادی به پیشنهاد گردانندگان  شبکه تلویزیونی طپش  مدتی نیز در این شبکه فعالیت می کرد. اما مدتی نگذشت که مشکلات به وجود آمده بر سر راه تلویزیون هایی مثل آزادی و طپش زمینه تعطیلی آن ها را فراهم ساخت.
فعالیت پدر کیوان در صدای آمریکا و تلویزیون آزادی او و کیوان را با افراد بسیاری از جمله  رضا فاضلی  ، حسن اعتمادی و برخی دیگر از منتقدین رژیم  ایران  آشنا کرد. پدر کیوان در سال ۲۰۰۳ باMichael H. Klein  که چند سالی با حسن اعتمادی شریک تجاری بود، آشنا گردید.  Michael H. Klein  که در  دارپا  مشغول به کار بود و به سال های پایانی خدمتش در این سازمان نزدیک شده بود به یک بیزینس برای تأمین سال های بعد از خدمت فکر می کرد. آشنایی وی با کیوان و فریبرز عباسی باعث شد تا فریبرز با همکاری پسرش کیوان و سرمایه گذاری Michael H. Klein کمپانیTen Broadcasting را در سال ۲۰۰۳ بخرد و تلویزیون Hustler TV را با مدیریت کیوان در  کانادا  راه اندازی نماید.
93640940032768255081

هاستلر تی وی برای کیوان و پدرش یک تجربه موفقیت آمیز به حساب می آمد. اما این همه آن چیزی نبود که نظر کیوان را تأمین کند.

تجربه کاری او و آرزویش برای تولید برنامه هایی با سبک های غیر سنتی و کلاسیک شبکه های لس آنجلسی سبب شد تا پیشنهاد راه اندازی یک تلویزیون فارسی زبان را به سرمایه گذار هاستلر تی وی بدهد. عباسی که در اداره هاستلر تی وی، اعتماد Michael H. Klein را به خود جلب کرده بود توانست موافقت میشل را به دست بیاورد و اولین تلویزیون اینترنتی فارسی زبان را راه اندازی کند.

ببین تی وی با سرمایه گذاری Michael H. Klein و مدیریت کیوان در ژوئیه سال ۲۰۰۶ تأسیس شد. تلویزیون اینترنتی ببین تی وی توانست بینندگان بسیاری را جذب کند. او با گرد آوری جوانان خوش فکر ایرانی و استفاده از ایده های حسن اعتمادی برنامه های متفاوتی را تولید کرد تا آن جایی که هر کلیپ ببین تی وی روزانه حدود ۲۰۰۰۰ بازدید داشت اما همزمان با فیلتر شدن سایت ببین تی وی در سال ۲۰۰۸ از سوی حکومت ایران  تنها راه ارتباطی ببین تی وی با مردم ایران از دسترس کاربران ایرانی خارج شد و علی رغم روند رو به رشد گروه کیوان عباسی، ببین تی وی با شکست مواجه شد.

کیوان به پیشنهاد همسرش برای دیدار با رهام هارونی از اعضای تشکیلات یهودیان ایرانی در لندن که با مرجان نسبت خویشاوندی داشت به لندن رفت تا برای حمایت از بیزینسش با آنان مذاکره کند. از طرفی آشنایی کیوان با بهروز عباسی (پسر عموی پدرش) که در  بخش فارسی صدای آمریکا  کار می کرد و حسن اعتمادی، پسر دایی  یاسمین اعتماد امینی و عضویتش در انجمن بهائیان ایرانی  ایالات متحده  امید کیوان را به آینده دو چندان می کرد.

ایده و شعارهایی که کیوان عباسی در زمینه تلویزیون داری ارائه می کرد بسیار مورد استقبال آنان قرار گرفت. این مذاکرات به تشکیل جلساتی با حضور فریبرز و بهروز عباسی، حسن اعتمادی انجامید که نتیجه این جلسات پیشنهاد راه اندازی شبکه تلویزیونی جدیدی به کیوان شد.

ارائه عملکرد چهار ساله ببین تی وی، هاستلر تی وی و ایده پردازی کیوان در جلسات گزارش های سالانه رسانه های فارسی زبان در لندن، منابع مالی مورد نیاز این شبکه را در پوشش شرکت های خصوصی تجاری تأمین کرد تا وی بتواند در سال ۲۰۰۹  یک شرکت تلویزیونی را در لندن تأسیس کند او به پاس قدر دانی از زحمات هارونی و با موافقت پدرش این شرکت تلویزیونی را به نام همسرش راه اندازی کرد و به دنبال آن شبکه من و تو را در اکتبر سال ۲۰۱۰ روی ایر برد

روند موفقیت آمیز عملکرد برنامه سازان و ایده پردازهای تلویزیون من و تو و جذب مخاطبین بسیار، نظر  سرمایه گذاران دولتی و خصوصی بسیاری را در لندن به خود جلب کرد؛ اما از آنجایی که کیوان و هیئت مدیره من و تو خصوصا پدرش نمی خواستند تلویزیونی را که با یک گروه جوان راه اندازی شده بود، دولتی شود پیشنهاد سرمایه گذاران دولتی را رد کردند و با پذیرفتن پیشنهاد ۵۵ میلیون دلاری رابرت موقر بالیوزی رابرت موقر بالیوزی پسر حسن موقر بالیوزی که یک سرمایه گذار خصوصی به حساب می آمد، شرکت تلویزیونی مرجان را وارد مرحله جدیدی کرد تا این شرکت بیش از پیش حرفه ای تر به جلو رود

http://mjavani.ir/بیوگرافی-کیوان-عباسی-مدیر-شبکه-من-و-تو


ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------