بست بیوگرافی

بیوگرافی لیلی تقوی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی لیلی تقوی

X بیوگرافی لیلی تقوی X لیلی تقوی در شهریار X لیلی تقوی+اردبیل X لیلی تقوی در سریال شهریار X بیوگرافی لیلا تقوی X لیلی تقوی ویکی پدیا X لیلی تقوی و همسرش X بازیگر نقش ثریا در سریال شهریار X لیلا تقوی بازیگرلیلی تقوی متولد,زندگی نامه لیلی تقوی, لیلی تقوی کیست,کانال تلگرام لیلی تقوی,شماره تلفن لیلی تقوی,اینستاگرام Instagram لیلی تقوی , لیلی تقوی ازدواج,کلیپ لیلی تقوی,خانه / ثروت لیلی تقوی,لیلی تقوی,فیلم لیلی تقوی ,عکس لیلی تقوی,عکس همسر لیلی تقوی, لیلی تقوی ویکی پدیا, لیلی تقوی قبل عمل زیبایی,لیلی تقوی کجاست؟,ارتباط با لیلی تقوی,لیلی تقوی کیست؟, لیلی تقوی و همسرش,دختر لیلی تقوی , لیلی تقوی بدون آرایش,بیوگرافی لیلی تقوی,همسر لیلی تقوی,آخرین خبر لیلی تقوی,سایت رسمی لیلی تقوی,پسر لیلی تقوی ,
این روزها شاهد حضور او در یكی ازسریال‌های شبكه تهران با عنوان «زمین انسان‌ها» در نقش دكتر سرابی هستیم. این سریال بهانه‌ای شد تا با لیلی تقوی ـ كه پیش از این در....
   
نقش دكتر سرابی را درونی كردم
لیلی تقوی
علاوه بر بازیگری، نمایشنامه‌نویسی را نیز تجربه كرده است. شغل اصلی‌اش تكنسین دندانسازی است. از سال 71 با سریال «فاصله» و ایفای نقشی كوتاه وارد تلویزیون شد. در كارنامه هنری وی سریال همه فرزندان من، سیمای مدرسه، آسمان هنر، معصومه، سایه تنهایی، زیر یك سقف، كهكشان راه شیری، شهریار، فردا دیر است، گل‌های گرمسیری و تله‌فیلمی به نام اتوبوس به چشم می‌خورد. این روزها شاهد حضور او در یكی ازسریال‌های شبكه تهران با عنوان «زمین انسان‌ها» در نقش دكتر سرابی هستیم. این سریال بهانه‌ای شد تا با لیلی تقوی ـ كه پیش از این در سایه تنهایی نیز نقش دكتر ایران‌پور را بازی كرده بود ـ گفت وگویی داشته باشیم.

با توجه به این كه تكنسین دندانسازی هستید، آیا می‌شود گفت در میان بازیگران پروژه زمین انسان‌ها احساس نزدیكی بیشتری نسبت به فضای بیمارستانی و شخصیت دكتر سرابی داشتید؟
در این خصوص نه می‌توانم راجع به دیگران قضاوت و نه خود را تایید كنم، بلكه فقط سعی داشتم نهایت تلاش خود را در این زمینه بكنم.

البته این سوال را به دلیل فضای تحصیلی شما مطرح كردم.
رشته‌ها كاملا متفاوتند، چراكه كار ما در زمینه لابراتواریست و پزشكی و بیمارستانی محسوب نمی‌شود، اما از آنجا كه با بیمار و یك سری دستگاه‌های مربوط به بیمارستان سر و كار داشتم كمكی برایم شد، اما نه در مقوله نوع بازی‌ام! به یاد دارم وقتی آقای داوودی رزومه‌كاری‌ام را مرور می‌كردند و حضور كارگردان‌های سرشناسی همچون كمال تبریزی، برزیده، حسن فتحی و عسگرپور را در كارنامه كاری‌ام مشاهده كردند، ارزیابی خوشبینانه‌تری نسبت به من داشتند، چراكه كار كردن با این 4 كارگردان برایشان مهم بود، اما از آنجا كه نه تجربه همسری داشتم و نه مادری، دچار دودلی شده بودند كه آیا از عهده نقش دكتر سرابی برمی‌آیم یا خیر. از سوی دیگر این شخصیت محك زدن به خودم بود با آن كه قبلا در كار برزیده نقش مادر را ایفا كرده بودم و چالش‌های بسیاری داشت، اما فكر می‌كنم. نقش دكتر سرابی خاص است چون تاكنون هیچ كدام از اتفاقاتی را كه برای او رخ داده تجربه نكرده‌ام با وجود این معتقدم مقوله بازیگری فقط شامل تحصیلات و تكنیك نیست و حس همذات‌پنداری می‌تواند در آن دخیل باشد. به نظرم نقش سرابی بیشتر درونی بود تا تكنیكی!

چه آموزه‌هایی را از حضور در كنار 4 كارگردانی كه نام بردید، وارد زمین انسان‌ها كردید كه با تكیه بر آن بتوانید خیلی راحت با آقای داوودی كنار بیایید؟
از آقای برزیده صبر را آموختم، چرا كه اگر بخواهی هنر را ادامه بدهی باید جسور باشی و با تمامی شرایط كنار بیایی. كافی است آموزش‌هایی كه در هر مقطعی از زندگی با آنها سر و كار داشتید نه فقط در زمینه كاری، بلكه در تمام مراحل زندگی سرلوحه خود قرار دهید تا به این منوال به رشد و بلوغ برسید.

وقتی حضور در این پروژه را پذیرفتید، در صحبت‌های اولیه با آقای داوودی نسبت به كدام سكانس‌ها حس سخت‌تری داشتید و ته دلتان لرزید؟
تمام لحظات برای بازیگران استرس‌زاست. ممكن است ساده‌ترین پلان از دید كارگردان بسیار مهم و برای بازیگر ساده باشد، اما نتواند از عهده كار برآید. به نظرم شخصیت دكتر سرابی پیچیده و سخت بود و رسیدن به این نقش كار آسانی نبود. مثلا اگر خانم 50 ساله قرار باشد نقش مادری را ایفا كند و در این سن تجربه داشتن فرزند را نیز داشته باشد، طبیعتا به این حس نزدیك‌تر خواهد شد تا من كه تجربه مادر بودن را تاكنون نداشته‌ام. رسیدن به دكتر سرابی برایم سخت بود و فقط در این زمینه توانستم خود را محك بزنم. در واقع این مساله بزرگ‌ترین خطر برای من و كارگردان این اثر بود و از سوی دیگر مهم‌ترین انگیزه‌ام برای حضور در این مجموعه، كار با آقای داوودی بود، چرا كه ایشان انسان فرهیخته، آگاه و بادانشی هستند و وقتی با استادم (صدرالدین شجره) مشورت كردم، ایشان معتقد بودند نباید در ارتباط با این‌گونه انسان‌ها درنگ كرد.

در سوالاتم از سختی این كار و نشان دادن حس یك مادر پرسیدم. می‌خواهم بدانم به عنوان كسی كه تجربه واقعی از این حس ندارد و با خیل مادرانی سر و كار دارد كه عمدتا به كلیشه‌هایی در تلویزیون و سینمای ما بدل شده‌اند، چه حس خوشایند و یا چه الگویی از یك شخصیت مادر در سینمای داخلی دارید؟
از الگوی خاصی پیروی نمی‌كنم و در تمام این سال‌ها، سریال‌هایی كه مشاهده كردم تنها مادری كه توانست به معنای واقعی اشكم را سرازیر كند، ننه گیلانه با بازی معتمدآریا بود. چون این نقش كاملا مستقل و مجزا از دكتر سرابی بود، نتوانستم الگوبرداری كنم. در اصل مادرهای فیلم‌ها و سریال‌ها را دوست ندارم.

می‌شود گفت مادری را كه در زمین انسان‌ها بازی كردید بیشتر یك زن است تا یك مادر؟
به خاطر این‌كه مادری نكرده است، یعنی زمان آن را نداشته تا مادری كند و تازه تصمیم دارد مادری كند. حتی در پلانی از مجموعه، سرابی خطاب به عمه‌اش می‌گوید حس پیر بودن به او دست داده و احساس می‌كند زندگی‌اش دگرگون شده و تمام افكاری كه در ذهنش پرورش داده یكشبه از هم پاشیده است. پس می‌توان گفت دكتر سرابی مادری بلد نیست.

چقدر محكومش می‌كنید و چقدر به او حق می‌دهید؟
اگر چنانچه دكتر سرابی به قصد یك مقصد مشخصی فرزندش را رها می‌كرد محكوم بود، چراكه بچه حق مادری داشت، اما به عنوان یك فرد غریبه اگر بخواهم نظر بدهم هیچ گاه دكتر سرابی را محكوم نخواهم كرد به خاطر این‌كه مقصدی نداشته و نمی‌دانسته به كدام نقطه خواهد رسید. در واقع به دنبال سرنوشتی رفته كه انتهایی نامشخص داشته است.

آیا امکان دارد مخاطب درظاهر این شخصیت را محكوم و در درونش از او حمایت كند؟
بله! مخاطبی كه هوشمند باشد و به گذشته سرابی بیندیشد حتما به این نتیجه می‌رسد كه دكتر نمی‌تواند بچه را با خود ببرد. حتی در این زمینه با آقای داوودی بحث و گفت‌وگو‌هایی كردیم تا توجیه‌‌ مناسب برای سرابی بگذارند تا مخاطب خیلی درگیر این ماجرا نشود و به دنبال نقطه موجه نباشد، اما ایشان معتقد بودند آدم‌های مثبت و خوب حتی پزشك و انسان موفق جامعه هم می‌تواند اشتباه داشته باشد، ولی با وجود این مسائل انتظار دارم دكتر سرابی هوشمندانه قضاوت شود.

ابتدای پخش سریال زمین انسان‌ها گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت كه مخاطب با یك اثر حرفه‌ای و تخصی روبه‌روست تا یك درام. شما نیز قبل از حضور در این پروژه چنین تفكری نسبت به این مجموعه داشتید؟
كاملا با این مساله كه مخاطب با درام مواجه شده موافقم، اما باید دید محیط نیز چه فضایی را می‌طلبد. طبیعتا در یك مركز مددكاری یا دادگاه، اتفاقات خوشایندی به چشم نمی‌خورد و مراجعه‌كنندگان فقط در خصوص مشكلات خودشان به مددكاری می‌روند. در بیمارستان هم همین‌گونه خواهد بود، چون قرار نیست اتفاقات مفرح و شادی رخ دهد، فقط زمان‌هایی كه در عمل جراحی نتیجه مطلوبی حاصل شد یا نتیجه آزمایش مشكوكی به خوشی بینجامد، خوشحالی گذرا به چشم می‌خورد و این كاملا طبیعی است. فضا، فضایی كاملا درام و غمگین برای بیننده است و قبول دارم ماجراهای ما نیز شاد نیستند و هیچ یك از ما شخصیت‌ها خوشبخت نیستیم. اما در نظر بگیرید اگر فقط به قصه‌های حرفه ما می‌پرداختند، طبیعتا مخاطبان حوصله‌شان سر می‌رفت، بنابراین با افزودن چند شخصیت دیگر تنوعی در كار ایجاد كردیم و به نظرم این‌گونه قصه‌ها ماجرای موجود در اجتماع كنونی است و مخاطب به نوبه خود این قضیه را می‌پذیرد. بارها شاهد انتقاد مردم از قصه‌هایی كه درد و غصه در آن موج می‌زند، بودم؛ بنابراین حق را به جانب آنان می‌دهم، زیرا دلشان برنامه‌های شاد و خنده‌آور می‌خواهد اما در كنار این مساله معضلات اجتماع چگونه باید پرداخته می‌شد؟ چه كسی قرار است این مقوله را به تصویر بكشد؟ همه نمی‌توانند مانند شخصیت‌های آقای مهران مدیری یا جواد رضویان و دیگر دوستان شاد باشند و مردم را بخندانند.

خانم تقوی در پایان از احساسی كه در این كار داشتید، بگویید.
من ضعف‌های كار را قبول دارم، اما از حاصل كار راضی‌ام. به همكاری با بیتا منصوری و ابوالحسن داوودی افتخار می‌كنم. از كار با تمام عوامل لذت بردم. اگر كسی از حاصل كار ناراضی است عاشقانه و صمیمانه گوش جان می‌سپارم كه بیشتر یاد بگیرم. اگر من فرزند معلول این پدر و مادر از خانواده زمین انسان‌ها هستم دوست دارم درمان شوم تا سركوب.
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
https://seemorgh.com/
بیوگرافی لیلی تقوی:

لیلی تقوی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار لیلی تقوی می‌توان به بازیگری در سریال شهریار، سریال گل‌های گرمسیری و سریال استخوان اشاره کرد.

لیلی تقوی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۸۲ در فیلم فریاد در شب به کارگردانی کریم رجبی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال شهریار، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای لیلی تقوی محسوب می‌شود، مخصوصا همکاری با هنرمندان باتجربه‌ای همچون ایرج نوذری، حدیث فولادوند، نازنین کریمی و محمود مقامی توانایی‌های بازیگریش را ارتقا بخشید.

لیلی تقوی در سال ۱۳۸۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم لیلی تقوی در این سال، بازیگری در سریال شهریار به کارگردانی کمال تبریزی محسوب می‌شود.

لیلی تقوی سال ۱۳۸۵ سریال شهریار نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. شاید مهم‌ترین بخش بیوگرافی لیلی تقوی بازی در سریال شهریار بوده است. زندگی حرفه‌ای و بازیگری لیلی تقوی را باید مدیون اعتماد کمال تبریزی باشیم. چرا که اگر کمال تبریزی به عنوان کارگردان به لیلی تقوی برای بازیگری در سریالش اعتماد نکرده بود، شاید لیلی تقوی مسیر سخت‌تری را باید برای دنیای بازیگری خود انتخاب می‌نمود. از لیلی تقوی نقل قول شده است که برای بازی خود در سریال شهریار و همکاریش با کمال تبریزی به‌عنوان کارگردان ابراز رضایت کرده است. لیلی تقوی توانست با بازی در سریال شهریار تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند، مخصوصا همکاری در کنار بازیگران نظیر سیروس گرجستانی، اردشیر رستمی، پیام دهکردی و احمد آقالو توانست سطح بازیگریش را متحول کند.

لیلی تقوی علاوه‌بر سریال شهریار، سال ۱۳۸۷ در سریال گل‌های گرمسیری نیز بازی کرده است. لیلی تقوی نکات خوبی از محمدمهدی عسگرپور کارگردان سریال گل‌های گرمسیری آموخت و تجربه ارزشمندی از بازی در کنار هنرمندانی چون اشکان خطیبی، آتیلا پسیانی، بهنوش طباطبایی و روناک یونسی بدست آورد.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی لیلی تقوی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. لیلی تقوی را باید بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم چرا که ۸۰% آثار وی تلویزیونی و ۲۰% آثارش سینمایی است. در واقع لیلی تقوی از مجموع ۵ اثری که در کارنامه دارد، در ۴ اثر در تلویزیون با نام سریال زمین انسان‌ها، سریال گل‌های گرمسیری، سریال استخوان و سریال شهریار نام‌های و در ۱ اثر در سینما با نام فیلم فریاد در شب بازی کرده است.

همچنین لیلی تقوی به زبان فارسی مسلط است.

در بیوگرافی لیلی تقوی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی لیلی تقوی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار لیلی تقوی در منظوم سر بزنید. همه ۵ اثر مهم لیلی تقوی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار لیلی تقوی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر لیلی تقوی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی لیلی تقوی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی لیلی تقوی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال شهریار محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی لیلی تقوی کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم فریاد در شب محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی لیلی تقوی نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران لیلی تقوی کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی لیلی تقوی ، آثار لیلی تقوی ، جوایز لیلی تقوی ، همکاران لیلی تقوی ، گالری عکس لیلی تقوی ، قد لیلی تقوی ، وزن لیلی تقوی ، رنگ چشم لیلی تقوی ، وضعیت تأهل و همسر لیلی تقوی ، فرزندان لیلی تقوی ، حواشی لیلی تقوی و کودکی لیلی تقوی می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

 

https://www.manzoom.ir

 

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------