بست بیوگرافی

بیوگرافی ژیلا سهرابی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی ژیلا سهرابی

X بیوگرافی ژیلا سهرابی X ژیلا سهرابی متولد X ژیلا سهرابی ویکی پدیا X ژیلا سهرابی سریال طلاق X سریال طلاق قبل از انقلاب X ژیلا سهرابی در سریال امیر کبیر X مسعود اسدالهي X ژیلا شاهانی

ژیلا سهرابی در گفت‌وگو با فارس:

نجمه و گره‌گشایی در «پرده‌نشین»/«شعیبی» مردم را دست کم نمی‌گیرد

خبرگزاری فارس: نجمه و گره‌گشایی در «پرده‌نشین»/«شعیبی» مردم را دست کم نمی‌گیرد

بازیگر سریال تاریخی «امیرکبیر» که این روزها در «پرده‌نشین» ایفای نقش می‌کند، گفت: بهروز شعیبی هیچ وقت مردم را دست کم نگرفت و در پرده نشین برای تک تک سکانس‌ها از تمام وجودش مایه گذاشت.

«ژیلا سهرابی» بازیگری که این شبها سریال پرده نشین را روی آنتن شبکه یک دارد، درباره دعوتش برای بازی در این سریال به خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: سه سال قبل بهروز شعیبی هم برای بازی در یک فیلم سینمایی و هم یک تله فیلم از من دعوت کرد اما من در شرایطی بودم که علی‌رغم خواسته ام نشد که در این دو کار با او همکاری کنم. اما اینکه او برای بار سوم از من برای همکاری در پروژه پرده نشین دعوت کرد برای خودم جالب بودکه علت اصرار یک کارگردان برای یک بازیگر چیست.

وی ادامه داد: گویا بهروز شعیبی یک کاری را از من درشبکه چهار به نام «رازهای یک خانه» به کارگردانی حمید لبخنده دیده بود که در ایام بهار پخش می شد بعد با من تماس گرفت و از من برای بازی در پرده نشین دعوت کرد.

بازیگر سریال بیادماندنی امیرکبیر افزود: بعد از مطالعه فیلمنامه از موضوع داستان خیلی خوشم آمد چرا که سریال حاوی یکسری داستان‌هایی بود که به موازات هم در کنار کلیت قصه پیش می رفت که یکی از این داستانها ماجرای طلبه هایی بود که در حوزه علمیه می‌گذرد. این برای خود من که از نزدیک زیاد در جریان زندگی معمول این قشر از جامعه نبودم، جالب بود که زندگی جوانان طلبه در عین سادگی و خاص بودن، چقدر می‌تواند برای تماشاچی تاثیرگذار باشد که با زندگی این افراد آشنا شوند.

سهرابی درباره نقشش در سریال پرده نشین هم گفت: من کاراکتر نجمه، همسر حاج آقا شهیدی را بازی کردم. بعد از انتخاب نقشم با مشورتی که با بهروز شعیبی و نویسنده سریال داشتم از آنها خواستم تا شخصیت نجمه طوری نوشته شود که به دور از تاثیرگذاری حاج آقا شهیدی نباشد و در نهایت درکنار این شخصیت زندگی کردن تاثیراتی را روی شخصیت نجمه بگذارد که برای بیننده این تاثیرگذاری مشهود باشد. همچنین سعی شد شکل گفتاری نجمه متفاوت از سایر زنان جامعه باشد نه صرفا گفتار یک زن خانه داری که فقط می‌شوید و غذا درست می کند، زنی که در شرایط بحرانی وقتی می بیند که شوهرش با مشکل مواجه شده است، همپای او باشد و پا به پای همسرش در رفع مشکلات حرکت کند.

او تصریح کرد: البته نجمه هنوز جدی وارد داستان نشده ولی از آنجایی که داستان با بروز مشکلاتی که پسر خانواده از طرفی و هدی از طرف دیگر و سوء تفاهم هایی که از سوی اطرافیان و جامعه به سمت حاج آقا شهیدی وارد می‌شود، کاراکتر نجمه است که کمر همتش را می‌بندد تا از خانواده و تهمت‌هایی که به شوهرش می‌زنند حمایت کند و در این راستا قدم‌های مثبتی برمی دارد.

وی تاکید کرد: نقش نجمه برای من ابعاد خیلی وسیعی داشت که من هفت ماه برای ایفای موثر نقشم وقت صرف کردم. از طرفی نجمه مادر شهید هم هست و انتظاری که یک مادر شهید برای فرزند مفقودش دارد و اگر اشکی در فراق او می‌ریزد بر سر مزاری باشد که پسرش ندارد.

بازیگر سریال قهر و آشتی در ادامه افزود: با اتفاقاتی که برای محمدحسین و پاپوش هایی که برای حاج آقا شهیدی بوجود می آید کم کم حضور من در سریال پر رنگتر و جدی‌تر می ‌شود. در روابط عاشقانه هاجر و براتعلی و کشمکشی که بین پدران این دو نفر بوجود می آید باز هم این شخصیت نجمه است که با پادرمیانی درصدد وصلت این دو جوان است.

این بازیگر افزود: در اپیزودهای آینده حضور موثر کاراکتر نجمه بیشتر و بیشتر خواهد شد.

بازیگر رازهای یک خانه با بیان اینکه من آخرین بازیگر زنی بودم که کارم جلوی دوربین پرده نشین به اتمام رسید، اظهار داشت: بی اغراق بگویم که من در بهروز شعیبی انگیزه و اشتیاق دیدم و با استعدادی که من از این جوان در کار سراغ دارم و دیدم که به راحتی از کنار هیچ پلانی نمی گذشت، آینده درخشانی در انتظار اوست. شما این انگیزه را در انتخاب بازیگران ببینید که حتی کوچکترین و کوتاه‌ترین نقش ها را به بازیگران بزرگ سینما و تلویزیون کشورمان دادند. شاید هم برای تهیه کننده و هم برای خود آقای شعیبی راحت تر بود که برای هر نقش کوچکی مجبور نباشند بفرستد دنبال بازیگران بنام وکاربلد. همین مسولیت پذیری بهروز شعیبی در کار انرژی مثبت بود برای من بازیگر در مقابل دوربین و قطعا بیننده این مساله را درک خواهد کرد. من وقتی این پشتکار را از کارگردان می دیدم باور کنید در گرمای بالای 45 درجه و در بیایان چنان با رضایت و طیب خاطر بازی می کردم که تلاش های این جوان که اولین سریال تلویزیونی او هم بود خوب و با کیفیت از آب در بیاید. بهروز هیچ وقت مردم را دست کم نگرفت و در پرده نشین از تمام وجودش مایه گذاشت. امیدوارم تماشاگران این سریال را بپسندند.

ژیلا سهرابی درباره محمود رضوی تهیه کننده این سریال هم گفت: من با اینکه از قبل ایشان را نمی شناختم و سابقه همکاری هم با او نداشتم اما دیدم که کیفیت برای او حرف اول و آخر را می زند و واقعا تا پایان فیلمبرداری کاری نکرد که گروه را تحت فشار بگذارد که به دلایل مسایل مالی باید تحت هر شرایطی کار زودتر تمام شود. من آدمی هستم که خیلی زود عیوب هر پرژه ای را می بینم ولی در این پروژه رفتار عوامل از تهیه کننده، کارگردان، مدیرتولید و فیلمبردار آنقدر انسانی بود و کار آنقدر حرفه ای بود که اگر هم مشکلاتی برای من بازیگر بوجود می آمد واقعا به آن توجه نمی کردم.

بازیگر سریال تبریز در مه درباه، همبازی شدن با سعید نیکپور در این سریال پس از گذشت سه دهه از سریال بیادماندنی امیرکبیر اظهار داشت: هر چند که بازی من با آقای نیکپور روبرو نبود اما خیلی از این اتفاق خوشحال شدم اما جالب است که بدانید قبل از بازی در پرده نشین، محمدرضا ورزی برای بازی در سریال تاریخی معمای شاه که در حال تولید است از من دعوت کرد و جالب تر اینکه قرار بود من در این سریال در نقش همسر آقای دکتر وزیری که آقای سعید نیکپور آن را بازی می کند ایفای نقش کنم. اما حضورم در سریال پرده نشین مانع از آن شد که در پروژه معمای شاه بازی کنم. اما فکر کنم برای بیننده جالب می شد که من نقش همسر آقای نیکپور را بعد از گذشت سه دهه از سریال امیرکبیر دوباره در سریال معمای شاه بازی می‌کردم.

ژیلا سهرابی در پایان گفت: به دلیل گرفتاری‌های خانوادگی نتوانستم بازی در یک فیلم سینمایی به کارگردانی منوچهر هادی را که بعد از پرده نشین به من پیشنهاد شد بپذیرم ولی از بینندگان درخواست می کنم که پرده نشین را دنبال کنند چرا که در قسمت های آینده، این سریال با اتفاقات جالب تر و جذاب تری به روی آنتن خواهد رفت.

ژیلا سهرابی متولد 1331 تهران است. او در رشته کارشناسی نمایش با گرایش کارگردانی و بازیگری از دانشکده هنرهای دراماتیک فارغ التحصیل شد.بازی در نمایش‌ کرگدن و ملاقات بانوی سالخورده به کارگردانی حمید سمندریان درسال 1351 از نخستین کارهای اوست. اما خاطره انگیزترین حضور او در تلویزیون با سریال امیرکبیر بود که در سال 1364 از شبکه یک سیما پخش شد. تبریز در مه، رازهای یک خانه، قهر و آشتی و پرده نشین از دیگر آثار او در عرصه بازیگری است.

انتهای پیام/

 

https://www.farsnews.com/news/13930923000954/%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%DA%AF%D8%B4%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86--%D8%B4%D8%B9%DB%8C%D8%A8%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%85-%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%AF

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------