X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

کد پیشواز 98ســـردار شهید حاج قاسم سلیمانی


کد پیشواز همراه اول و ایرانسل قاسم سلیمـانی


کد پیشواز مثل قاسم سلیمانی باش هــــمراه اول


کد پیشواز قاسـم هنوز زنده ست غلامرضا صنعتگر


کد پیشواز درمورد سردار قاســـــــــــــــم سلیمانی


-------------------------------------------------------------------------

بیوگرافی آرمیتا فرید

بست بیوگرافی

بیوگرافی آرمیتا فرید

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

بیوگرافی آرمیتا فرید

X بیوگرافی آرمیتا فرید X نابغه پزشکی جهان X درس خوان ترین دختر ایران X ارمیتا رضایی X جوانترین پزشک ایران X آرمیتا مرادی X کوچکترین دانشجوی پزشکی 96

گفتگو با دختر نابغه 13 ساله‌ای که دانشجوی دکتراست

خبرگزاری فارس: گفتگو با دختر نابغه 13 ساله‌ای که دانشجوی دکتراست

جوان‌ترین دانشجوی پذیرفته شده در سال تحصیلی 92–93 در دانشگاه علوم پزشکی ایران سه ضلع موفقیت خود برای پذیرفته شدن در دانشگاه را تلاش، توکل و مادرش عنوان کرد.

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران، جوان ترین دانشجوی پذیرفته شده در سال تحصیلی 92 – 93 در دانشگاه علوم پزشکی ایران نوجوان سیزده ساله اصفهانی است که از روز چهارشنبه برای نخستین بار به همراه مادرش بر سرکلاس درس حاضر شده است.

آرمیتا فرید متولد بهمن ماه 78 از استان اصفهان در سال تحصیلی 92 - 93 در دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شده است. این دانشجوی 13 ساله جوان ترین دانشجوی پزشکی کشور است.

وی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه خیلی خوشحال هستم که وارد دانشگاه شدم، گفت: بچه که بودم مادرم پشتیبانم بود و شروع کردم درس هایم را جهشی خواندم، یعنی پنج سال ابتدایی را در یکسال و پایه دوم راهنمایی را در تابستان خواندم.

وی ادامه داد: در طول راه با سختی هایی رو به رو شدم؛ اما با حمایت های مادرم، تلاش های خودم و توکل به خداوند توانستم موفق شوم.

این دانشجوی 13 ساله با بیان اینکه خوب است فرد زودتر وارد دانشگاه شود، اظهارداشت: همیشه دوست داشتم زودتر وارد دانشگاه شوم و این دلیل خاصی نداشته است. دوست دارم در پزشکی موفق شوم و در آینده نیز خدا هر چه صلاح بداند؛ شاید جراح عمومی یا داخلی را ادامه دهم؛ ولی هنوز در این باره تصمیمی نگرفته ام.

فرید رمزهای موفقیتش را این طور بیان می کند: توکل به خدا، پشتیبانی مادرم و داشتن آرامش از جمله رمزهای موفقیتم بوده است.

به گفته جوان ترین دانشجوی پزشکی کشور، عکس العمل های دیگر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران در مواجه با وی خوب بود و آنها خوششان آمد و برایشان جالب بوده است.

وی در پایان گفت: امیدوارم تمامی بچه ها موفق شوند و به خداوند توکل کنند.

 

* خداوند هیچ برگ خشکیده ای را از درخت نمی اندازد

مادر آرمیتا ـ جوان ترین دانشجوی پزشکی کشور گفت: همیشه و هرجا دخترم را به این تشویق می کنم که خداوند هیچ برگ خشکیده ای را از درخت نمی اندازد، در هر صورت ما مادران باید هر توانایی که در فرزندمان می بینیم اگر به آن بها دهیم و آن استعدادی که خداوند در درون فرزندمان نهاده را در هر زمینه ای که باشد، را پیدا کرده و برای آن وقت بگذاریم و ارزش و بها دهیم، قطعا با توکل به خدا به نتیجه خواهیم رسید.

وی ادامه داد:  من چیزی را در فرزندم مشاهده کردم و به آن ارزش، بها و جهت یابی دادم و خداوند نیز مسیر را به من نشان داد. خداوند مادر را در مسیری که برای فرزندش قدم بر می دارد کمک می کند و آن  نهایت ندارد.

مادر جوان ترین دانشجوی پزشکی کشور در پایان اظهارداشت: از کودکی خدا انرژی داده تا فرزندم را حمایت کنم؛ ولی همیشه نمی توان یک تنه همه مسائل را روی دوش گرفت، اگر حمایت شود یک باری از روی دوش من کم خواهد شد. ما تاکنون از هیچ سازمان و ارگانی درخواستی نداشته ایم؛ ولی در این چند روزه بابت رفت و آمدم در دانشگاه دچار مشکلاتی شدیم که امیدوارم حمایت ها صورت پذیرد.

 

* ورود دانشجویان دو رقمی باعث افتخار دانشگاه است

یکی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایران، در این باره گفت: جوان ترین دانشجوی پذیرفته شده در سال تحصیلی 92 – 93 در دانشگاه علوم پزشکی ایران نوجوان سیزده ساله اصفهانی است که این باعث افتخار همکاران دانشگاه علوم پزشکی ایران است. ما باید تبریک بگوییم خدمت تمامی اساتید، همکاران، دانشجویان و ... به جهت اینکه در حقیقت بسیاری از دانشجویان با رتبه های بسیار بالا و خوبی دانشگاه علوم پزشکی ایران را به عنوان محل تحصیلشان انتخاب کردند و امسال نیز شاهد هستیم که از رتبه های دو رقمی وارد دانشگاه شدند و دانشگاه علوم پزشکی ایران را برای ادامه تحصیلاتشان انتخاب کردند.

گفتنی است، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز به این جوان سیزده ساله به خاطر موفقیت و پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی ایران تبریک گفتند و برای وی آروزی موفقیت کردند.

 

https://www.farsnews.com/news/13920704000801/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%BA%D9%87-3-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

موزیک درخواستی

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾