بست بیوگرافی

, بیوگرافی عیسی شریفی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

, بیوگرافی عیسی شریفی

,    بیوگرافی عیسی شریفی
,    فرار عیسی شریفی
,    عیسی شریفی اهل کجاست
,    عیسی شریفی ویکی پدیا
,    عیسی شریفی گریخت
,    محل تولد عیسی شریفی
,    عیسی شریفی فرار کرد
,    اختلاس عیسی شریفی
,    عیسی شریفی آزاد شد
,   

عیسی شریفی کیست؟

عیسی شریفی کیست؟

عیسی شریفی

عیسی شریفی

عیسی شریفی، مدیر محمدباقر قالیباف و در واقع از ۲۶ شهریور ۱۳۸۴ و بر حسب مورد معاون شهردار تهران (قالیباف) بود. شریفی از همان ابتدا همانند سایر مدیران نظامی به همراه محمد باقر قالیباف وارد شهرداری تهران شد و اتفاقا در بالاترین مسئولیت قرار داده شد و تا سال گذشته در مقام قائم‌مقامی شهردار و معاون امور مناطق باقی ماند. عیسی شریفی پس از فرهاد یعقوبی رکورددار عدم تغییر در معاونت خود بود و علاوه بر این تنها مدیر ١٢ ساله ی قالیباف که هیچ‌گاه با هیچ رسانه‌ای کمترین گفت‌وگویی نداشت! و تقریبا از سال ٩١ به‌بعد (روزهای قبل از انتخابات ٩٢) دیگر در برنامه‌های خبری که در سایت‌های رسمی شهرداری تهران هم منتشر می‌شد، حضوری نیافت. این در حالی است که از سال ٨۴ به‌ بعد که عیسی شریفی قائم مقام شهردار شده بود، بسیاری از افتتاح‌های شهری و خبرهای مهم را او خبری میکرد.(البته با رعایت این موضوع که گفت‌وگو فقط با رسانه‌های متعلق به شهرداری صورت پذیرد). عیسی شریفی در مراسم‌های افتتاحیه حضور دائم داشت و حتی برای ارائه گزارش عملکرد شهرداری‌ های مناطق مختلف به شورای شهر تهران آمده و در صحن علنی شورا هم حاضر می‌شد، اما این حضور وی به شکلی کاملا محسوس از سال ٩٢ قطع شد. از همان زمان بود که شایعاتی از عدم حضور و رهاکردن مسئولیت ها توسط عیسی شریفی در شهرداری و شورای شهر پیچید، اما کسی این موضوع را تأیید نکرد.

مسئولیت قائم‌مقامی شهردار تهران، مسئولیتی مهم است که اتفاقا در برخی از برهه‌های زمانی خاص همانند زمان انتخابات که شهردار تهران ممکن است برای ریاست‌جمهوری برود و برگشت او به شهرداری آمد و نیامد دارد، بیشتر خودش را نشان می‌دهد. شریفی در سه دوره‌ای که محمدباقر قالیباف برای ریاست‌جمهوری خیز برداشت، هربار حدود یک ماه قائم‌مقام سرپرست شهرداری تهران بود. قائم‌مقام شهردار تهران که اولین مقام بعد از شهردار تهران است، درعین‌حال معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران هم هست. شهرداری‌های مناطق یعنی همان مجموعه‌هایی که قالیباف و این معاون او همانند پازل‌هایی مهم، هر چندوقت یک‌بار یک‌نفره یا ١۶نفره جابه‌جایشان می‌کردند؛ شهرداران مناطق همان‌هایی هستند که قالیباف در سال‌های پایان دوره کاری خود اقرار کرد در نهایت نتوانسته آن‌طور که می‌خواسته آنها را کنترل و هدایت کند و در نهایت معاونت امور مناطق همان معاونتی است که معدود گزارش‌هایی را به شورا و رسانه‌ها می‌داد. نمونه این عدم رضایت شورا و پاسخ‌گویی محدود این معاونت به شورای شهر را می‌توان در جلسه علنی ٢٩ دی ١٣٨٨ دید. قائم‌مقام و معاون امور مناطق شهردار سابق تهران که می‌توان خود او و معاونتش را جعبه‌سیاه شهرداری تهران خواند، به دلایلی که هیچ‌گاه گفته نشد، اما شایعات می‌گفت «اختلاف با شهردار تهران و تیم مدیران مشهدی»، است در سال ٩٢ مسئولیت و پست مهم  خود را ترک کرد. معاونان قالیباف این موضوع را تکذیب کردند و همه‌چیز دوباره در سکوت فرورفت تا اینکه خردادماه امسال برخی از اعضای شورای چهارم در جلسه علنی ٣۴٨ خود، با اشاره به اتمام انتخابات و نتایج آن و معلق‌بودن بسیاری از امور شهری در نبود معاونان شهردار تهران و برخی از مدیران، نسبت به این شرایط هشدار دادند و درعین‌حال موضوع غیبت قائم‌مقام شهردار تهران هم مطرح شد.

عیسی شریفی معاون شهردار تهران ۷ خرداد ۹۶ برای درمان فرزندش به خارج سفر کرده بود که در این خصوص شایعات بسیاری در دنیای رسانه رد و بدل شد. عیسی شریفی قائم مقام شهرداری تهران در محل کار خود حاضر شد تا به شایعات مربوط خود پایان دهد.

واکنش افراد مختلف در خصوص این شایعات :

  • سفر قائم مقام شهردار تهران (عیسی شریفی) بعلت بیماری سخت یکی از اعضا خانواده

عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران که در چند سال اخیر درگیر درمان یکی از اعضا درجه یک خانواده می باشد بعلت ضرورت درمان که در داخل کشور امکان پذیر نبود به سفر خارج از کشور رفته است که پس از انجام درمان به کشور باز خواهد گشت. به نظر میرسد سفر ناخواسته بعلت بیماری عزیزان که خود رنج فراوان دارد را به مسائل سیاسی ربط ندهیم که اینگونه اقدامات از اخلاق بدور است.

  • مختاباد عضو شورای اصلاح طلب شهر تهران : دکتر عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران ، مدیری توانمند بوده و در طول چند سال گذشته روزانه ۱۷ تا ۱۸۸ ساعت کار میکردند.
  • واکنش دانشور به اخبار ضد و نقیض پیرامون عیسی شریفی : انصاف و اخلاق برتر از هر سیاستی است

تمام این شایعات یک سو و دید و بازدید های افراد مختلفی از اقشار جامعه با عیسی شریفی (بعد از بازگشت وی از سفر درمانی) هم یک سوی دیگر…

اکبر عبدی هنرپیشه سینما و  تئاتر و تلویزبون چهارشنبه ۱۷ شهریور به دیدار با “دکتر عیسی شریفی” قائم مقام شهردار تهران رقت.فاطمه دانشور ،علی پروین ، مهندس حقانی ،پسر سردار خرازی ،  تاج ، اسماعیل دوستی ،حکیمی پور ، رضا زاده حتی اکبر عبدی ….هم بدیدار دکتر عیسی شریفی رفتنه بودند.

عیسی شریفی و اکبر عبدی

عکس عیسی شریفی و اکبر عبدی

بازداشت عیسی شریفی

محسنی‌اژه‌ای روز گذشته (۱۲ شهریور ۱۳۹۶) اعلام کرد: «اصل دستگیری عیسی شریفی درست است و اتهام ایشان مالی است، از جزئیات خبر ندارم، اگر داشتم هم از بیان آن معذور بودم». همین تأیید از این مرجع رسمی کفایت می‌کند تا با وجود فضای تاریک و پرغباری که عیسی شریفی برای خود در این سال‌ها درست کرده و برایش درست کرده‌اند، تمام شایعاتی که تاکنون درباره این مرد نظامی و مدیرِ مدیران شهری وجود داشته است. در این خصوص مدیرکل حراست شهرداری تهران اعلام کرد: «بازداشت عیسی شریفی، معاون سابق #شهرداری تهران ارتباطی با مسئولیت او در این سازمان ندارد. تا به حال پرونده تخلفی از ایشان در حراست شهرداری وجود نداشته و از رسانه ها خواهشمندم مطابق قانون و تا زمان اظهار نظر رسمی مقامات قضایی از گمانه زنی ها خودداری کنند.»

استعفای عیسی شریفی

ناصر امانی، معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران، خبر کناره‌گیری و استعفای عیسی شریفی را رسما اعلام کرد. او از پذیرش استعفای معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران به دلیل بیماری فرزندش خبر داد و گفت: معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در سال گذشته درخواست استعفا کرده بود که این استعفا به دلیل بیماری فرزندش بود که با درخواست شهردار تهران این موضوع به بعد از انتخابات موکول شد. در همان جلسه، برخی از اعضای اصولگرا از اینکه چنین شایعاتی پشت‌سر معاون شهردار- که چنین مشکل خانوادگی دارد- است، گلایه کردند و این موضوع را ناشی از عدم اطلاع‌رسانی درست از سوی روابط‌عمومی شهرداری تهران دانستند.
اعضای شورا چند روز بعد در جلسه‌ای که آن را رسانه‌ای هم کردند، با شریفی دیدار کردند تا خیال همه راحت باشد که او در تهران است. جدا از تعریف‌وتمجیدهای معمولی که اعضای شورای چهارم و مدیران شهرداری از قائم‌مقام استعفاداده شهردار تهران داشتند، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری پایتخت، شریفی را مردی توانمند، رئوف و پرتلاش معرفی کرد.قدرت گودرزی با اشاره به بداخلاقی‌ها و هجمه‌های سیاسی اخیر اظهار کرد: شریفی اواسط اسفندماه به دلیل درمان دخترش درخواست مرخصی کرد، اما شهردار تهران از ایشان خواست این مرخصی را به تعویق بیندازد. امروز نیز با وجود اینکه دخترش در بستر بیماری است، در محل کار خود حاضر شده.

ناصر امانی هم گفت: «بار اصلی فعالیت‌های اجرائی به‌عنوان قائم‌مقام پس از دکتر قالیباف در راهبری پروژه‌های کلان بر دوش آقای شریفی بوده است. پیش‌بینی می‌شد بلایی که بر سر اغلب نیروهای کارآمد می‌آورند و مورد تخریب و آماج قرار می‌دهند، روزی بر سر فردی مانند شریفی که محور اجرائی مدیریت شهری بوده است، هم آورده شود. در هیچ‌یک از پروژه‌ها و افتتاحیه‌های یک دهه اخیر مدیریت شهری چهره شریفی دیده نشده و رسانه‌ای نشده است؛ اما فضای نامطلوب رسانه‌ای کشور با اهداف سیاسی تصویر این مرد عمل را تخریب کرد. متأسفانه فضای سیاسی حاکم بر جامعه به گونه‌ای ناسالم و مسموم شده است که در حق مردان جنگ و جبهه؛ همانانی که جان‌شان را بر طبق اخلاص گذاشته‌اند، هم به‌راحتی بی‌انصافی می‌شود و مورد هجمه و آماج سیاسی قرار می‌گیرند».
این‌گونه بود که در مراسم خداحافظی شورای چهارم که شهردار ١٢ساله تهران و معاونان او به جز شریفی حاضر بودند، شورای چهارم لوح تقدیری را هم برای عیسی شریفی در نظر گرفت که ناصر امانی به جای او دریافت کرد تا به دستش برساند. قائم‌مقام شهردار تهران که سابقه درخورتوجهی در جنگ تحمیلی دارد و نامش در میان فرماندهان وجود داشته و دارد، بیشترین حضورش در ماجرای پلاسکو بود. او در روزهای آواربرداری با ظاهری متفاوت در کنار شهردار تهران بود؛ اما در این زمان هم کمترین پوشش خبری و مصاحبه را داشت. تغییر در ظاهر شریفی به واسطه موی رنگ‌شده و محاسن از ته تراشیده‌شده که او را متفاوت و جوان‌تر کرده بود، در چند مراسم ازجمله در مسجدی که مراسم یادبود شهدای آتش‌نشان پلاسکو برگزار شد، مشهود بود.
برای این معاون باسابقه که سال‌ها با ظاهری جدی، خشک و چهره‌ای که محاسن در آن نقش اصلی را دارد، این تغییر در ظاهر عجیب به نظر می‌آمد؛ اما آن زمان جای سؤال وجود نداشت و حالا با تأیید خبر اتهام مالی او، می‌توان برخی ربط‌ها را به این تغییرات نسبت داد. حالا او بازداشت شده است و باید دید در روزهای آینده از جزئیات پرونده مالی او چه چیزی منتشر می‌شود.

 

https://mojbaz.com/%D8%B9%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------