بست بیوگرافی

بیوگرافی کاوه فتوحی

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی کاوه فتوحی

کاوه فتوحی کیست,بیوگرافی  کاوه فتوحی,کانال تلگرام  کاوه فتوحی,عکس همسر  کاوه فتوحی,اینستاگرام Instagram  کاوه فتوحی ,عکس  کاوه فتوحی,آخرین خبر  کاوه فتوحی,دوست پسر  کاوه فتوحی ,  کاوه فتوحی قبل عمل زیبایی,سایت رسمی  کاوه فتوحی,  کاوه فتوحی ازدواج,  کاوه فتوحی متولد,زندگی نامه  کاوه فتوحی, کاوه فتوحی,دوست دختر  کاوه فتوحی ,  کاوه فتوحی ویکی پدیا,  کاوه فتوحی و همسرش,شماره تلفن  کاوه فتوحی,  کاوه فتوحی بدون آرایش,

چیزهایی که درمورد بازیگر نقش حضرت عباس (ع) در مختارنامه نمی دونید

کاوه فتوحی در مختارنامه

مختارنامه چگونه سرنوشت «کاوه فتوحی» را تغییر داد؟

سینما و تلویزیون سرنوشت جوانان بسیاری را تغییر داده است. بارها پیش آمده که پخش یک فیلم یا سریال، جوانی که تا آن زمان یک زندگی عادی و معمولی داشته را به فردی شناخته شده تبدیل کرده و در ادامه، امکانات و مواهب دنیوی همچون: پول، شهرت، خانه، اتوموبیل گران قیمت، موقعیت خوب و… را در اختیار آنها قرار داده است. شبنم قلی خانی، مصطفی زمانی، شهاب حسینی، شهرام حقیقت دوست و… چهرهایی هستند که سینما و تلویزیون آنها را به چهره هایی شناخته شده تبدیل کرد اما این موفقیت در مورد جوانان بسیار بسیار زیادی تکرر نشد. این مسئله ربطی به قابلیت های آنها ندارد و در اغلب مواقع این جوان ها صرفا به دلیل عدم همراهی «بخت و اقبال» از رسیدن به قله های موفقیت بازماندند. در گزارشی که می خوانید سرنوشت یکی از همین جوان ها بررسی و تحلیل شده است. جوانی به نام «کاوه فتوحی» که بارها نامش به عنوان بازیگر نقش حضرت اباالفضل (ع) در سریال مختارنامه شنیده شد اما هیچگاه تصویرش روی هیچ گیرنده ای دریافت نشد!

کاوه فتوحی کیست؟

تقریبا همه مخاطبان سریال تلویزیونی مختارنامه و علاقمندان به دنیای سینما و تلویزیون می دانند کاوه فتوحی جوانی است که قرار بوده در سریال مختارنامه نقش حضرت اباالفضل (ع) را ایفاء کند. اما به جز این جمله هیچ اطلاع دیگری از او در دنیای مجازی وجود ندارد. یعنی هیچ کس نمی داند حتی او کجا متولد شده؟ کجا زندگی می کند؟ شغل و پیشه اش چیست و….از همه مهم تر اینکه چگونه برای ایفای این نقش به پروژه مختارنامه معرفی شد و چه مراحلی را طی کرد تا برای ایفای این نقش مقابل دوربین رفت؟!

در مورد کاوه فتوحی اطلاعات موثق کمی وجود دارد که بتوان به آن استناد کرد. مثلا در مطلبی که «رضا استادی» مدیر روابط عمومی سریال مختارنامه در آبان ماه سال ۸۹ درباره وی گفته و هم اکنون هم در فضای مجازی قابل دسترسی است آمده است: «کاوه فتوحی دوره‏های مختلفی را زیر نظر چند مربی گذراند تا برای حضور در این نقش مهم آماده شود. ضمن آنکه به دلیل اهمیت و حساسیت این نقش، تاکنون هیچ تصویری از چهره‏ی این بازیگر منتشر نشده و اساساً این موضوع رسانه‏ای نشده است».

در مطلب دیگری هم به قلم مدیر روابط عمومی سریال که آذرماه سال ۱۳۸۹ و در بحبوبه مخالفت های جدی با نمایش چهره حضرت اباالفضل (ع) منتشر شد از قول استادی و با اشاره به خاطره حضور فتوحی در شاهرود آمده است:« وقتی در نوروز ۸۸ با کاوه فتوحی بازیگر نقش ابوالفضل (ع) در خیابان‌های شاهرود راه می‌رفتیم، مردم با دیدن آن قد بلند و اندام رشید و چهره‌ای که چشم‌های مهربانی داخل آن می‌درخشید بدون شناختن او جلو می‌آمدند و در خصوص ظاهر او اظهار نظر می‌کردند و او را با بازیگر نقش اول یک سریالی که آن روزها در حال پخش بود، اشتباه می‌گرفتند».

نکته قابل توجه این است که کاوه فتوحی احتمالا چهره زیبایی دارد که عکس های منتشر شده از او هم این مسئله را تایید می کند اما هیچ گاه به این سوال پاسخ داده نشد که او چگونه به سریال مختارنامه معرفی شد؟

کاندیداهای نقش حضرت اباالفضل (ع)

حضرت اباالفضل (ع) دوست صمیمی ابراهیم مالک اشتر بود. در فیلم نامه اولیه به رابطه این دو شخصیت به شکل مفصلی پرداخته و این بخش از داستان نوشته شده بود. طبیعی بود همه آنهایی که فیلم نامه را می خوانند از وجود چنین نقشی مطلع شوند. این نقش از همان ابتدا مشتریان فراوانی داشت. «علی کریم» دستیار اول کارگردان تمایل زیادی داشت تا این نقش را ایفاء کند و حتی تست گریم هم شد. از «مصطفی زمانی» هم به عنوان یکی از کاندیداهای این نقش برده شده اما زمانی هیچ گاه کاندید ایفای این نقش نبود هرچند برای حضور در سریال مختارنامه تست گریم داد. این ماجرا پیش از حضور او در سریال یوسف پیامبر بود و او پس از تست دادن در سریال مختارنامه به سراغ پروژه یوسف پیامبر رفت و در آنجا پذیرفته شد. چند باری هم نام «امین زندگانی» به عنوان بازیگر این نقش شنیده شد اما در نهایت این موقعیت ـ که درخصوص مثبت یا منفی بودن آن جای بحث وجود دارد ـ در اختیار کاوه فتوحی قرار گرفت.

از خیابان زرتشت تا احمد آباد مستوفی

کاوه فتوحی فرزند یک خانواده تهرانی است. این خانواده برای سال هایی طولانی در حوالی منطقه یوسف آباد زندگی کرده اند. چند عضو خانواده ـ شوهرخواهر های کاوه ـ در خیابان زرتشت مغازه پارچه فروشی دارند. مسیر زندگی کاوه از همین مکان تغییر کرد.

ماجرای انتخاب او برای ایفای نقش حضرت اباالفضل (ع) بسیار ساده و شاید کمی غیر قابل باور باشد. روزی کاوه برای تعمیر شلوار جین خود به مغازه یکی از همسایگان مراجعه می کند. مغازه دار کاوه را می بیند و پس از چند کلمه حال ـ احوال، شلوار او را تعمیر می کند. این مغازه دار ـ که از این پس برای سهولت از نام باقر برای او استفاده می کنیم ـ دوستان زیادی در سینما و تلویزیون دارد. یکی از دوستان او فردی است که در سریال مختارنامه حضوری پُر رنگ دارد. باقر در گفت و گوهایش با این فرد متوجه شده که در سریال مختارنامه به دنبال یافتن جوانی خوش چهره و بالا بلند برای ایفای حضرت اباالفضل هستند.او طی گفت و گویی کوتاه با کاوه فتوحی، وی را برای ایفای این نقش معرفی می کند. این ماجرا در حول و حوش سال ۱۳۸۷ و زمانی اتفاق می افتد که گروه سازنده سریال هنوز در دکورهای احمد آباد مستوفی مشغول فیلم برداری بخش های مدائن هستند. کاوه چند باری به احمد آباد می رود و طی گفت و گو با میرباقری، نظر او را جلب می کند.

کاوه فتوحی پیش از پیوستن به مختارنامه

دوستی کاوه فتوحی با آقای «باقر» به مرور جدی تر می شود. آقای باقر که یک کاسب و تاجر پُرسابقه است، برای تبدیل شدن کاوه فتوحی به یک بازیگر هزینه زیادی می کند. او طی مذاکره با یکی از بازیگران پیشکسوت زن سینمای ایران که صدایی خوش هم دارد و در رادیو هم فعالیت می کند، او را برای آموزش لحن و صدا استخدام می کند. کاوه تمرین هایش را آغاز می کند و به مرور صدایش را بهتر می کند. آقای باقر قراردادی با کاوه امضاء کرده که به موجب آن مدیر برنامه های کاوه می شود و قاعدتا پس از پخش سریال مختارنامه هم مدیر برنامه های او خواهد ماند. باقر دوستانی در ترکیه دارد که می توانند از عکس های کاوه در ژورنال های مُد و جواهر استفاده کنند.

فروردین سال ۱۳۸۸ و آغاز تمرین های کاوه

در فروردین ماه سال ۱۳۸۸ کاوه فتوحی تقریبا برای ایفای نقش حضرت اباالفضل (ع) قطعی شده است. او در ایام نوروز که همه مشغول گشت و گذار و تفریح هستند، در پارکینگ خانه «محمود اردلان» مربی حرکات رزمی سریال مختارنامه، تمرین های خود را آغاز می کند و کمی بعد در شاهرود به گروه سازنده سریال می پیوندد.

درخصوص مبلغ دستمزد او هم روایت های مختلفی شنیده می شود. او برای کل مدت زمان حضور در سریال مختارنامه و ایفای این نقش طبق یک روایت یک میلیون تومان و طبق یک روایت دیگر سه میلیون تومان دستمزد دریافت می کند.

تلاش های بی نتیجه خبرنگاران برای شکار چهره «کاوه»

در بهار سال ۱۳۸۸ و همزمان با حضور عزت الله ضرغامی و گروهی از نمایندگان مجلس در پشت صحنه سریال مختارنامه در شاهرود، کاوه فتوحی نیز سر صحنه حضور دارد. او در گفت وگویی کوتاه با خبرنگاران به برخی از پرسش های آنها پاسخ می دهد اما برای جلوگیری از گرفتن عکس از چهره او، کلاهی ماهگیری بر سرش گذاشته و عینکی دودی هم به چشم زده است. این ترکیب با حجم عظیم ریشی که به چهره دارد، تقریبا امکانی برای شناخته شدن چهره اش باقی نمی گذارد. همان روز در یک سوله و تحت تدابیر شدید امنیتی، صحنه هایی که وی آن را ایفاء کرده پخش می شود و اشک و آه حاضران را در می آورد. همه تصور می کنند این صحنه ها به زودی از تلویزیون پخش خواهد شد اما چنین اتفاقی نمی افتد.

کاوه فتوحی بازیگر نقش عباس (ع) مختارنامه

نکته جالب توجه اینکه در زمان ضبط صحنه های مربوط به حضور حضرت اباالفضل (ع)، کاوه یکبار در در فاصله شاهرود تا طرود ـ محل ضبط سریال ـ تصادف می کند اما خوشبختانه اتفاقی برای او نمی افتد.

نکته جالب تر اینکه در شرایطی که بسیاری از خبرنگاران به دنبال یافتن عکسی واقعی از چهره او هستند، او در نمایشگاه عکس سریال مختارنامه که پاییز سال ۸۹ در تالار وحدت برگزار شد، حضور می یابد اما هیچ کدام از خبرنگارها او را نمی شناسند و به همین دلیل عکسی از وی گرفته و منتشر نمی شود.

لغو قرارداد با مدیر برنامه

آقا «باقر» مدیر برنامه های کاوه فتوحی برای اعتبار او هزینه فراوانی می کند. او برای کاوه بادی گارد استخدام می کند، با یک وکیل برجسته مذاکره می کند تا وکالت او را بپذیرد، در جست و جوی یافتن فردی به عنوان مدیر برنامه های رسانه ای کاوه می گردد و…طبق برنامه ریزی صورت گرفته هر فردی برای مصاحبه و یا انتشار عکس کاوه باید اجازه نامه رسمی داشته باشد و اگر فردی بی اجازه عکس او را منتشر کند، تحت تعقیب قرار خواهد گرفت.

در این مرحله هزینه های دیگری هم برای کاوه صورت می گیرد. مثلا در سالگرد ازدواج یکی از دوستان و همکارانش در سریال مختارنامه، دسته گلی بزرگ از طرف باقر ولی با امضای کاوه برایش ارسال می شود. باقر امیدوار است با پخش سریال مختارنامه بتواند از سرمایه گذاری صورت گرفته استفاده کند اما ناگهان کاوه فتوحی همه قول و قرارهایش را برهم زده و برای همیشه دفتر این مدیر برنامه را ترک می کند.

فیس بوک دردسر ساز

پخش سریال مختارنامه از مهرماه سال ۱۳۸۹ آغاز می شود. بازی کاوه فتوحی در قسمت ۲۱ این سریال است اما از همان ابتدای پخش همه خبرنگاران به دنبال یافتن عکسی از کاوه فتوحی و مصاحبه با وی هستند. طبق برنامه ریزی روابط عمومی سریال قرار نیست تا زمان پخش این قسمت عکس یا مصاحبه ای از کاوه در اختیار رسانه ها قرار گیرد.

در این مدت کم کم کاوه فتوحی با حامد میرباقری پسر داوود میرباقری رابطه ای دوستانه و صمیمی پیدا کرده است. آنها اغلب اوقات با یکدیگر هستند.

در این فاصله باقر هم بیکار ننشسته و گلایه این رفتار کاوه را نزد بسیاری از عوامل مختارنامه مطرح کرده است. او در ملاقات های خود با عوامل کلیدی سریال، با اشاره به حساسیت موجود بر روی نقش حضرت اباالفضل (ع) به آنها پیشنهاد می کند این بخش از سریال را حذف کنند تا از ناحیه پخش این صحنه ها دردسری برای آنها ایجاد نشود.

البته این پیشنهاد جدی گرفته نمی شود و صرفا یک دخالت در کار سریال تلقی می گردد.

در این زمان اتفاق های دیگری هم رخ داده است. مثلا کاوه فتوحی به حراست سازمان صدا و سیما فرا خوانده و از او درخواست می شود صفحه خود در فیس بوک را ببندد. نکته جالب توجه اینکه افرادی از صفحات فیس بوک او پرینت گرفته و با اشاره به حضور برخی افراد نامتعارف در فهرست دوستان او تلاش کرده اند شخصیت کاوه فتوحی را زیر سوال ببرند.

مدتی بعد و در آذر سال ۱۳۸۹ ، اظهار نظر یکی از علماء در مخالفت با نمایش چهره حضرت اباالفضل (ع) در سریال مختارنامه باعث می شود صدا و سیما با صدور بیانه ای اعلام کند در این سریال هیچ تصویری از حضرت اباالفضل (ع) نمایش داده نمی شود و بر روی تصاویر گرفته شده نور انداخته می شود.

طبق برنامه ریزی های اولیه قرار است این صحنه ها در قسمت ۲۱ این سریال نمایش داده شود. این قسمت باید ۲۹ بهمن ماه پخش  شود اما در این قسمت تنها تصاویری محدود از حضور آن حضرت در کنار نهر علقمه با قرار دادن مِه بر روی این تصاویر نمایش داده می شود.

میرباقری همچنان امیدوار است

هشتم فروردین ماه داوود میرباقری در برنامه «صندلی داغ» ضمن پاسخ به پرسش های مجری برنامه در خصوص نحوه ساخت این سریال تلویزیونی، درخصوص سرنوشت نمایش صحنه های مربوط به حضور حضرت اباالفضل (ع) در سریال مختارنامه نیز به اظهار نظری مهمی می پردازد. میرباقری با اشاره به مشکلات موجود بر سر راه نمایش تصاویر مربوط به حضور حضرت عباس (ع) در کربلا ابراز امیدواری می کند مشکلات مربوط به پخش این صحنه ها در آینده نزدیک رفع شود.

وی در ادامه با اشاره به برخی پیشنهادها درخصوص قرار دادن نور بر روی چهره این حضرت در تصاویر سریال مختارنامه، از عدم تمایل برای استفاده از چنین تمهیدی خبر داده و می گوید: صحنه های مربوط به حضور حضرت عباس (ع) در کربلا حدود ۱۱ دقیقه است که او به عنوان سازنده این اثر امیدوارم با رایزنی هایی که در حال انجام است، این صحنه ها در قسمت های پیش روی سریال مختارنامه به شکلی نمایش داده شود.

نکته جالب توجه اینکه داوود میرباقری در همین برنامه صندلی داغ می گوید سریال مختارنامه روایت زندگی و قیام مختار ثقفی است و عدم پخش صحنه های مربوط به حضرت اباالفضل (ع) نیز لطمه ای به داستان نمی زند.

پایان غم انگیز

میرباقری امیدوار است در قسمت پایانی سریال بتواند صحنه های حضور حضرت اباالفضل (ع) را نمایش دهد اما هرچه سریال به پایان پخش نزدیک می شود، از امید میرباقری کاسته می شود.

در مراسمی که روز جمعه ۲۴ تیرماه سال ۹۰ برای قدردانی از داوود میرباقری در شاهرود برگزار می شود «کاوه فتوحی» بازیگر نقش حضرت اباالفضل (ع) مقابل دوربین های عکاسی ظاهر می شود و خیلی زود عکس های او با چهره واقعی اش بر روی اینترنت منتشر می گردد. همه چیز حکایت از آن دارد که دیگر امیدی برای نمایش بخش هایی که او در سریال ایفاء کرده نیست و عملا پرونده این موضوع بسته می شود.

کاوه فتوحی همچنان با حامد میرباقری دوست است و امیدوار است در یکی از ساخته های کارگردان مختارنامه نقشی ایفاء کند تا شانس خود برای حضور در عرصه سینما و تلویزیون را بیازماید. او در مقطعی قرار می شود تا دستیار کارگردان یک فیلم ۹۰ دقیقه ای باشد. فیلمی که به کارگردانی یکی از عوامل پشت صحنه مختارنامه قرار بوده ساخته شود اما آن فیلم هم ساخته نمی شود و کاوه با وجود گذشت سه سال از زمانی که برای ایفای این نقش کاندیدا شد، هنوز جوانی گمنام است که سینما و تلویزیون از نشان دادن روی خوش به او پرهیز کرده اند. شغل او این روزها حضور در یکی از همان مغازه های خیابان زرتشت است. شاید شما بارها او را دیده اید و نتوانسته اید تشخیص دهید که جوانی که پشت دخل یک مغازه پرده فروشی است، قرار بوده روزی به تصور ما درخصوص حضرت اباالفضل (ع) جان ببخشید.

 

https://www.filedownloader.ir/%DA%A9%D8%A7%D9%88%D9%87-%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%AD%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87.html

 

 

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------