بست بیوگرافی

صاحب رستوران عطاویچ - مصاحبه

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

صاحب رستوران عطاویچ - مصاحبه


صاحب رستوران عطاویچ
,
قیمت ساندویچ عطاویچ
,
بیوگرافی عطا قطبی
,
عطاویچ ترکیه
,
هزینه اخذ نمایندگی عطاویچ
,
شعب عطاویچ
,
قرارداد عطاویچ
,
سایت عطاویچ
,
منوی عطاویچ

"عطاویچ، یه غول خوشمزه" شعار تبلیغاتی یکی از برندهای غذایی نسبتا جدید ایرانی است. اینجا مصاحبه با عطا قطبی،‌ مالک برند عطاویچ را میخوانید.

عطاویچ چیست؟

فست فودهای زنجیره‌ای در ایران، هنوز آنطور که باید و شاید جا نیافتاده‌اند. در سال‌های گذشته، برخی برندها مانند شیلا، پدرخوب، هایدا و … سعی داشته‌اند که سهمی از بازار را کسب کنند اما؛ این روزها تبلیغات محیطی برند جدیدی را در سطح شهر می‌بینیم که قصد دارد با دیگران متفاوت‌ باشد:  "عطاویچ"
عطاویچ طی چندین ماه متوالی، با تبلیغات محیطی‌اش، خود را به ما شناسانده است. "یه غول خوشمزه"شعاری است که این برند برای خودش انتخاب کرده و سعی دارد خود را متمایز از رقبای دیگر نشان دهد. قبل‌تر، برند "شیلا" با تمرکز بر هات داگ و برند "هایدا" با تمرکز بر قیمت‌های اقتصادی، هر کدام به نحوی تمایز خود را با رقبا نشان داده‌اند. حالا عطاویچ با غول‌هایش سعی دارد متمایز از رقبایش عمل کند.
عطاویچ، غولهای عطاویچ، یه غول خوشمزه، عطا قطبی
عطاویچ سعی دارد به روز باشد. سایت عطاویچ طراحی مناسبی دارد و از طریق سایت می‌توان آنلاین سفارش غذا داد. بخشی برای کلوپ هواداران تشکیل شده که تا تبدیل‌شدن به یک کلوپ واقعی راه درازی در پیش دارد. عطاویچ همچنین روند تکنولوژی را هم در نظر گرفته و اپلیکیشن موبایل هم طراحی کرده است.

مصاحبه با عطا قطبی، مالک برند عطاویچ

سه سال پیش مصاحبه‌ای با آقای عطا قطبی، مالک برند "عطاویچ" صورت گرفت که ایشان در آن گفتگو به شرح مسیر تعالی برند عطاویچ و برنامه‌های بلند مدت آن پرداخته بودند. تبلیغات گسترده این روزهای عطاویچ ما را بر آن داشت که به موشکافی راز ماندگاری و تداوم پیشرفت این برند در شرایط اقتصادی کنونی بپردازیم. حفظ و ارتقاء جایگاه برند عطاویچ ضمن افزایش تعداد شعب این برند در بازار ایران اتفاقی کم‌نظیر بوده است. در واقع امروز دیگر کمتر کسی است که نام عطاویچ را نشنیده باشد و غول‌ها‌ی معروف آن را نشناسد.  در همین راستا سال گذشته، مصاحبه‌ای دوستانه با آقای عطا قطبی، انجام شد که در ادامه گزارش آن را خواهید خواند.
عطا قطبی، غول خوشمزه، عطاویچ، ساندویچ عطاویچ، همبرگر عطاویج، پیتزا عطاویج
  • آقای قطبی لطفا در خصوص راز ماندگاری برند عطاویچ توضیح دهید؟
به نام خدا و ضمن عرض سلام. همانطور که می‌دانید عطاویچ از حدود ده سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و در طول این مدت همیشه سعی کرد نوآوری و کیفیت را مدنظر داشته باشد به گونه‌ای که باعث شد تعریف جدیدی از فست فود و کیفیت آن در ذهن مشتریان ایجاد شود. این کیفیت در تمام سی و پنج شعبه عطاویچ یکسان و طبق استاندارد برند عطاویچ است.
در عطاویچ تمام محصولات به صورت کاملا صنعتی و استاندارد تهیه می‌شوند و این استاندارد در کل طول زنجیره تامین عطاویچ از تامین‌کننده تا مشتری نهایی بازرسی می‌شود. در واقع توسعه کمی و جغرافیایی شعب عطاویچ در طول زمان و با رعایت کلیه اصول مدیریت علمی و استاندارد سازی محصولات و فرآیندها طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته همراه بوده است. شاید اصلی‌ترین دلیل جایگاه امروز برند عطاویچ هم توجه سیستم مدیریتی عطاویچ به استحكام زیرساخت‌های مدیریتی است كه برخی از آن‌ها عبارتند از: پیاده‌سازی استانداردهای مدیریت کیفیت، استانداردهای مدیریت بهداشت، طراحی و پیاده‌سازی استاندارد الزامات و نحوه طبخ محصولات عطاویچ، طراحی و پیاده‌سازی استاندارد برند و تبلیغات عطاویچ، ، طراحی و پیاده‌سازی استاندارد رفتار پرسنل عطاویچ، تحقیقات بازار دوره‌ای و منظم، پیاده‌سازی سیستم تضمین كیفیت، پیاده‌سازی سیستم یكپارچه نرم افزاری شعب، پیاده‌سازی سیستم صدای مشتری و پیاده‌سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری.
 
  • شما اصلی‌ترین عامل جایگاه امروز عطاویچ را رعایت اصول مدیریت علمی و استانداردسازی و حفظ کیفیت محصولات عنوان کردید. چه عوامل دیگری در این راستا تاثیر گذار بوده‌اند؟
همانطور که می‌دانید عطاویچ به صورت مدیریت فرانچایز، توسعه یافته و مدیریت می‌شود. سیستم مدیریتی عطاویچ را مدیرانی تحصیل کرده، متخصص و البته با تجربه و حرفه‌ای تشکیل می‌دهند. مطمئنا آنچه که امروز عطاویچ به آن رسیده و آنچه که در ادامه راه مطابق برنامه‌های بلند مدت به آن خواهد رسید، مرهون تلاش‌های این تیم همدل و همراه است. نگاه بنده، مدیران ارشد و صاحبان نمایندگی برند عطاویچ در کسب و کار همواره برد- برد بوده است. همین نگاه منجر به رشد و توسعه بالای اقتصادی برای صاحبان نمایندگی برند عطاویچ شده است. در واقع استراتژی عطاویچ در اعطای نمایندگی، تمرکز بیشتر بر کیفیت ارائه خدمات به مشتریان است و نه کمیت و تعداد شعب. بر همین اساس منطقه جغرافیایی معین و البته وسیعی را به هر یک از شعبه‌ها به صورت انحصاری تخصیص داده‌ایم که سودآوری آن‌ها را با توجه به قدرت بالای برند عطاویچ تضمین خواهد کرد.
 
راز غولهای عطاویچ، منوی عطاویچ، رستوران عطاویچ، شعب عطاویچ، همبرگر عطاویچ
  • امروز شاهد تبلیغات گسترده و البته استقبال بسیار بالای مردم از غولهای عطاویچ هستیم. در مورد غولهای عطاویچ توضیح دهید.
این لطف "مردم" بوده است که همیشه بزرگترین مشوق ما در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بوده‌اند. اطلاعاتی که از طریق بخش تحقیقات بازار عطاویچ استخراج می‌شود منجر به کار روزانه تمام‌وقت بخش  تحقیق و توسعه عطاویچ برای تهیه غول‌های جدید و البته بهبود غول‌های قبلی می‌گردد.
 
  • شما به عنوان یک فعال اقتصادی، رکود اقتصادی امروز بازار و صنعت ایران را قبول دارید؟ به نظر شما در این شرایط بهترین کسب و کار چیست؟
اینکه امروز محدودیت‌های فضای اقتصادی کم است یا زیاد از نظر بنده موضوع اصلی نیست. موضوع اصلی این است که مدیران چگونه در هر شرایط – چه رونق و چه رکود اقتصادی – بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند. مهم این است که با پرهیز از سعی و خطا در کسب و کار، آگاهانه و مطمئن عمل کنند. دوره قهرمان‌های اسطوره‌ای گذشته است. امروز "تیم ها" قهرمان می‌شوند. پس مهم این است که شما در تیم قهرمان بازی کنید.
 
  • از اینکه وقت خود را در اختیار ما قرار دادید بسیار سپاسگزاریم. در پایان اگر نکته ای هست که مایل به بیان آن هستید بفرمائید.
من از همه مشتریان عطاویچ به خاطر انرژی مثبتی که به ما دادن، به خاطر راهنمایی‌هایی که کردن، به خاطر تشویق‌ها و انتقاداتی که ابراز داشتن و به خاطر اینکه ما را لایق خودشان دانستند تشکر می‌کنم. موفق باشید.
 
http://setare.com/fa/news/6854/%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D8%BA%D9%88%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B7%D8%A7%D9%88%DB%8C%DA%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%B7%D8%A7-%D9%82%D8%B7%D8%A8%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%84%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D8%B9%D8%B7%D8%A7%D9%88%DB%8C%DA%86

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------