loading...

بست بیوگرافی

یوسف زمانی و همسرش,دوست دختر یوسف زمانی , یوسف زمانی دوست دخترش,دوست پسر یوسف زمانی ,شماره تلفن یوسف زمانی,آخرین خبر یوسف زمانی,عکس یوسف زمانی, یوسف زمانی متولد

بیوگرافی یوسف زمانی

حسین بازدید : 581 جمعه 03 آذر 1396
X یوسف زمانی و همسرش X دوست دختر یوسف زمانی X یوسف زمانی دوست دخترش X دوست پسر یوسف زمانی X شماره تلفن یوسف زمانی X آخرین خبر یوسف زمانی X عکس یوسف زمانی X یوسف زمانی متولد X یوسف زمانی ویکی پدیا X عکس همسر یوسف زمانی X اینستاگرام Instagram یوسف زمانی X زندگی نامه یوسف زمانی X یوسف زمانی X سایت رسمی یوسف زمانی X کانال تلگرام یوسف زمانی X یوسف زمانی کیست X یوسف زمانی بدون آرایش X یوسف زمانی دوست پسرش X یوسف زمانی ازدواج X یوسف زمانی قبل عمل زیبایی

بیوگرافی یوسف زمانی

بیوگرافی یوسف زمانی خواننده مشهور این روزای موزیک در سال 1371 تیر ماه 14 در تهران

چشم به دنیا گشوده است.

او در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه خوبی قبول شده بود ولی به دلیل علاقه ای که به این زمینه نداشت و نمی خواست ادامه بدهد انصراف داد و گرایش به استدیو را پیش رو گرفت و خیلی هم موفق شده است.

بیوگرافی یوسف زمانی

عکس های یوسف زمانی خواننده

از 5 سال پیش به صورت ابتدایی و با سطح پایین وارد دنیای بزرگ موسیقی شدم که اوایل با مخالفت خانواده مواجه شده بود وبا این کار وی رضایت نداشتند  این مخالفتها تا اواخر هم ادامه داشت تا زمانی که برای اولین بار در دورانی که  در خدمت سربازی بود وارد برنامه ی زنده ی تلویزیونی شد. از اون به بعد از شدت مخافتها کاسته شد و  پدر و مادرش متوجه شدن موسیقی و آهنگ قسمت بزرگی از زندگی یوسف را تشکیل داده و خیلی استعداد خوبی در این حرفه دارد.

عکس های یوسف زمانی خواننده

عکس یوسف زمانی و همسرش

بیوگرافی یوسف زمانی درحال حاضر در استدیو شخصی خودم مشغول فعالیت هستم

و امیدوارم بتونم در ادامه ی کارم موفق تر باشم و بتونم کارهایی بسازم که دلنشین باشن و در دل هوادارانم بنشیند و مرا

حمایت کنند .

 ماجرای صدای یوسف زمانی شبیه مرتضی پاشایی

داستان بسیار جذاب اینکه صدای یوسف شبیه و خیلی نزدیک به صدای مرتضی پاشایی خواننده دارد و کامنت برخی از کاربران را با هم در پایین پست میبینیم.

سلام یوسف جان واقعن عالی عالی حرف نداری صداتم مث صدای مرتضی پاشایی است و واقعن خیلی دوستون دارم.

سلام من دفعه اول که اهنگاتونو گوش دادم فک کردم پاشایی هست صداتون عالیه.

خداوکیلی صدات عالیه.
بعد از مرتضی نفر اول ایرانی.بی تر دید…
خداوکیلی یه چیزی میگم طرفدارای مرتضی ناراحت نشن
ولی خدایش صدات بالاتره….
تو هر کاری کنی با مرتضی مقایسه میشی….
سعی کن همین جور به کارت ادامه بدی…
دوستدارت….
البومت شاهکاره.

عکس جدید یوسف زمانی

علاقه و تفریح

وی خیلی شوخ طبع هست و با دوستان و آشنایان شوخی کرده و با هم میخندند او می گوید :خیلی شوخی میکنم چون دوست دارم همیشه تو این دنیایی که عمر آدما به هیچی وصل نیست ، حداقل خودم و مخاطبمو به یه خنده ی دوره همی دعوت کنم.

عکس های اینستاگرام یوسف زمانی

ایشان در پیج اینستاگرام خود عکس هایی از زندگینامه خودش و کارهای روز مره به اشتراک گذاشته و فالور های زیادی و هوادارن پابرا قرص بیشتری دارد به طوری که در صفحه اش بیش از 70 هزار ببنده و دنبال کننده دارد و نشان از مرغوب و صدای گرم او میباشد.

بیوگرافی یوسف زمانی

خانواده و ازدواج

گویا او مجرد است و هنوز وارد زندگی متاهلی نشده است و اطلاعاتی درباره همسرش در دسترس نیست به محض خبردار شدن در این مطلب به روزرسانی میکنیم.

عکس یوسف زمانی و همسرشhttp://shabnak.ir/بیوگرافی-یوسف-زمانیبرچسب ها یوسف زمانی و همسرش دوست دختر یوسف زمانی یوسف زمانی دوست دخترش دوست پسر یوسف زمانی شماره تلفن یوسف زمانی آخرین خبر یوسف زمانی عکس یوسف زمانی یوسف زمانی متولد یوسف زمانی ویکی پدیا عکس همسر یوسف زمانی اینستاگرام Instagram یوسف زمانی زندگی نامه یوسف زمانی یوسف زمانی سایت رسمی یوسف زمانی کانال تلگرام یوسف زمانی یوسف زمانی کیست یوسف زمانی بدون آرایش یوسف زمانی دوست پسرش یوسف زمانی ازدواج یوسف زمانی قبل عمل زیبایی
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟