نیلوفر شهیدی بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همسرش بیوگرافی نیلوفر شهیدی Niloofar Shahidi بازیگر زن ایرانی و عکس نیلوفر شهیدی و همسرش

نیلوفر شهیدی بازیگر ایرانی، دختر اسفندیار شهیدی تصویر بردار سینما و تلوزیون است.

نیلوفر شهیدی بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همسرش

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی از بازیگران زن ایرانی است که در این مطلب بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همچنین معرفی همسر نیلوفر شهیدی و عکس نیلوفر شهیدی و همسرش پرداخته ایم .

نیلوفر شهیدی Niloofar Shahidi متولد 1360 در تهران است و از بازیگران زن ایرانی است که با اینکه در فیلم های بسیار دیده نشده اما هر فیلمی حضور داشته از بازیگران خوب فیلم بوده است .

اولین سریال نیلوفر شهیدی به کجا چنین شتابان بود که در سال 88 از شبکه تهران پخش شد.

بازیگر سریال لیسانسه ها فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر میباشد پدرش اسفندیار شهیدی از مدیران قدیمی فیلم برداری سینما و تلویزیون است که علاقه ای به بازیگر شدن دخترش نداشت.

نیلوفر شهیدی بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همسرش

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی در مجموعه تلویزیونی به کجا چنین شتابان ، شبکه پنج سیما ، نقش مریم را بازی می کرد.

پدرم دوست نداشت من وارد سینما یا حوزه بازیگری شوم با این‌که رشته هنر در دانشگاه قبول شدم باز هم اجازه نداد در این رشته تحصیل کن به همین دلیل مهندسی کامپیوتر خواندم شروع فعالیت بدون اجازه پدر تصمیم گرفتم در کلاس‌های بازیگری ثبت‌ نام کنم، که باز بابا متوجه شدند و نتوانستم این کلاس‌ ها را ادامه دهم.

تا این که حدود سال ۸۹ به طور اتفاقی رفتم سر کاری که پدرم مدیر فیلمبرداری و آقای صادق کرمیار نیز کارگردان آن فیلم بودند.

نیلوفر شهیدی بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همسرش

نیلوفر شهیدی

همان زمانی که به طور اتفاقی سر کار آقای کرمیار رفته بودم ایشان به من پیشنهاد بازیگری دادند و من خودم حقیقتا زیاد جدی نگرفتم تا این که حدود دو ماه بعد یک روز به من زنگ زدند و گفتند قرار است یک فیلم تلویزیونی را به زودی کلید بزنند و از من دعوت کردند در آن بازی کنم که عنوان آن رویا بود.

من هیچ وقت از دوربین نمی‌ترسیدم ولی برای این فیلم که اولین کارم بود، خیلی برایم سخت بود و آن روز احساس کردم بازیگری کار بسیار سختی است

همسر نیلوفر شهیدی و ازدواج نیلوفر شهیدی اطلاعاتی در دست نیست اما برخی رسانه ها از ازدواج نیلوفر شهیدی خبر داده و گفته اند دختری نیز دارد .

عکس نیلوفر شهیدی و همسرش و دخترش که البته صحت آن تایید نشده است را در زیر مشاهده میفرمایید :

نیلوفر شهیدی بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همسرش

نیلوفر شهیدی و همسرش

اگر من حالا اینجا هستم و در این جایگاه قرار دارم خدا خواسته است. اگر روزی به جایی برسم و برای آن جایگاه تلاش کرده باشم حتما خواست آن بالایی بوده است الگوی من پنه‌ لوپه کروز است من عاشق بازی او هستم بازیگری که برای بازی در ۷ سکانس جایزه اسکار می‌گیرد اولین فعالیت ها اولین فیلم سینمایی او با نام سینما سوخته به کارگردانی مهرشاد کارخانی اکران عمومی نشد.

مجموعه تلویزیونی زمستان گرم به کارگردانی رسول صانعی که آذر ۹۳ از شبکه تهران پخش شد، نیز از آثار او می باشد.

سریال پلیسی سایبر نیز از جمله کارهای نیلوفر شهیدی میباشد .

نیلوفر شهیدی بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همسرش

با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت: برادرهای عزیزم حامد وامید….خیلی دوستتون دارم .

عکس های نیلوفر شهیدی را مشاهده میفرمایید :

نیلوفر شهیدی بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همسرش

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی بیوگرافی نیلوفر شهیدی و همسرش

نیلوفر شهیدی

https://avaliha.ir/%D9%86%DB%8C%D9%84%D9%88%D9%81%D8%B1-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%B4/