بست بیوگرافی

بیوگرافی لیلا سادات جلال زاده

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی لیلا سادات جلال زاده

X بیوگرافی لیلا سادات جلال زاده X لیلا سادات جلال زاده ازدواج X لیلا سادات جلال زاده کیست X شماره تلفن لیلا سادات جلال زاده X آخرین خبر لیلا سادات جلال زاده X لیلا سادات جلال زاده دوست پسرش X عکس لیلا سادات جلال زاده X دوست دختر لیلا سادات جلال زاده X زندگی نامه لیلا سادات جلال زاده X لیلا سادات جلال زاده ویکی پدیا X لیلا سادات جلال زاده و همسرش X لیلا سادات جلال زاده دوست دخترش X دوست پسر لیلا سادات جلال زاده X لیلا سادات جلال زاده X عکس همسر لیلا سادات جلال زاده X لیلا سادات جلال زاده قبل عمل زیبایی X اینستاگرام Instagram لیلا سادات جلال زاده X لیلا سادات جلال زاده بدون آرایش X کانال تلگرام لیلا سادات جلال زاده X سایت رسمی لیلا سادات جلال زاده

اظهارات عجیب مادر عاطفه درباره بازجویی دخترش

عاطفه امام دختر 18 ساله جواد امام عضو زندانی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و رئیس ستاد انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی در تهران، روز گذشته به طرز بدی در حالیكه چادر را از سرش كشیدند بازداشت شد.

لیلا سادات جلال زاده مادر عاطفه در گفت و گو با «كلمه»درباره آخرین وضعیت دختر و همسرش اطلاعات تازه ای ارائه كرد.

او درباره فشار شدید بر روی دخترش برای اعتراف به روابط نامشروع سخن گفت و از برگزار شدن دادگاه غیرعلنی همسرش بدون حضور وكیل خبرداد.او خواست تا به داد دخترش و دیگر زندانیان سیاسی برسند:

دخترتان تماس جدیدی با شما نداشت؟

امروز صبح ساعت 11 دوباره تماس گرفت و گفت كه خیلی تحت فشار هست و از او می خواهند تا اعتراف كند.

چه اعترافی می خواهند بكنند؟

به ارتباط نامشروع با یكسری از افراد سیاسی كه هم اكنون درون زندان هستند.

آیا درباره شكنجه هم صحبتی كرد؟

بله می گفت از دیروز تا حالا فقط مقداری آب دادند بخورد. یك دفعه آب یخ رویش می ریزند. در یك اتاق كوچك نگه اش می دارند كه مجبور است خودش را درون آن مچاله كند. یك گربه را هم در این اتاق كوچك گذاشته اند.

درباره محل نگهداری اش چیزی نگفت؟

می گفت كه اطراف شهر ری هست كه برای تلفن زدن بیرونش می آورند تا با تلفن عمومی زنگ بزند اما اطلاع دقیق از محل نگهداری اش نداشت.

اطلاع دارید چه نهادی دخترتان را بازداشت كرده است؟

نه اصلا. اما خودش می گفت كه یكی از افرادی كه دستگیرش كرده از افرادی بوده كه پدرش را دستگیر كرده بودند. گویا سپاه پدرش را دستگیر كرده است.

شما امروز برای پیگیری به جایی هم مراجعه كردید؟

ما به همه جا مراجعه كردیم ولی هیچ خبری ازش نداریم. هیچ ارگانی قبول نكرده است. می گفت با ماشین های نیروی انتظامی بردندش اما با توجه به اینكه سپاه پدرش را دستگیر كرده اینها با یكدیگر همخوانی ندارد. نمی دانم تحت فشار این حرف ها را به من می زند یا نه.

دلیل این گونه بازداشت یك دختر 18 ساله را در چی می دانید؟

تنها برای اعتراف دروغین است.آیا اسلام این را به ما گفته كه می شود چادر از سر یك دختر 18 ساله بكشند و بدون چادر بین دو مرد بنشانند و با چشم بسته ببرندش و بدون چادر برای تلفن زدن بیرون بیاورندش؟ دختری كه پدرش حدود 8 سال سابقه جبهه دارد. این دختر از شش سالگی چادر سرش می كرده حال چطور جرات می كنند با او این چنین رفتار كنند؟

برای تحت فشار قرار دادن پدرش این كارها را نمی كنند؟

پدرش امروز دادگاه داشته است. شاید بخواهند با این كارها پدرش را بشكنند یا دخترم وسیله ای شود تا بتوانند به هدفشون برسند و هدفشون هم اعتراف گرفتن از دوستانی است كه داخل زندان هنوز شكسته نشده اند. بچه های كوچك را گرفته اند تا با ترس و ارعاب بزرگ ترها را بشكنند.

گفتید امروز گویا دادگاه همسرتان بود. چطور متوجه این موضوع شدید؟

امروز خواهر همسرم برای ملاقات به زندان اوین رفته بود كه به ایشان گفته بودند كه برای دادگاه آقای امام را بردند و ملاقات به بعد از ظهر موكول می شود. گویا دادگاه غیر علنی بوده است.

وكیلشان مطلع بودند؟

نه. اصلا وكیلشان را به داخل زندان راه ندادند. ما واقعا بی دفاع هستیم و واقعا نمی دانیم چرا صدای ما را نمی شنوند.به داد دخترم و دیگر زندانیان سیاسی برسید.

پرده دوم:

ادعای رها شدن عاطفه امام بدون چادر در بهشت زهرا!

عاطفه امام فرزند عضو برجسته و زندانی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی پس از نزدیك به 28 ساعت بازداشت در وضعیتی نا مطلوب، نزدیك اذان مغرب در بهشت زهرا رها شد. او در حالی كه چادرش توسط ربایندگان به او پس داده نشده بود، با مقنعه ای پاره در حالیكه كیف پولش را از او گرفته بودند در بهشت زهرا وادار به پیاده شدن از ماشین می شود. او در حالی كه تهدید شده بود كه چشم بندش را باز نكند بعد از مدت زمان طولانی‌ای كه در یكی از قطعات بهشت زهرا رها شده بود، چشم بندش را برداشته و متوجه می شود كه آزاد و به حال خود رها شده است. سپس به دلیل تاریكی نسبی هوا به حرم امام خمینی پناه می برد و با تلفن عمومی با منزل تماس می گیرد و درخواست كمك می كند. پس از رسیدن خانواده، او همان لحظه به نیروهای پلیس مستقر در حرم امام مراجعه و با تنظیم یك صورتجلسه از كسانیكه وی را ربوده بودند شكایت می نماید.

پرده سوم:

مادر عاطفه: داستان ربودن و دستگیری، ماجراجویی دخترم بوده!

همسر جواد امام گفت: آقای امام بعد از ظهرروز سه‌شنبه با قرار وثیقه آزاد شد.

به گزارش پایگاه خبری فراكسیون خط امام(ره)مجلس«پارلمان‌نیوز»، وی افزود: ایشان از لحاظ جسمی در شرایط مناسبی به سرمی‌برند و با مشكل خاصی در دوران بازداشت مواجه نبودند. در عین حالی كه از برخورد در ایام بازداشت هم اظهار رضایتمندی داشتند. البته تنها و مهمترین گله‌مندی ایشان، نحوه و دلیل بازداشت بود.

وی ادامه داد: البته سخت‌ترین مساله این بود كه نمی‌توانستیم خود را راضی كنیم كه به چه دلیل ایشان را دستگیر كرده‌اند. اما سخت‌تر از این مساله این بود كه فردی با چنین سابقه و پایبندی به آرمان‌های نظام به اتهام مقابله با ارزش‌های انقلاب دستگیر شده است.

همسر جواد امام در خصوص اخبار مبنی بر دستگیری دختر وی در روزهای گذشته با تاكید بر اینكه ربوده شدن و دستگیری ایشان كاملا منتفی است، گفت: دختر بنده در اقدامی ماجراجویانه و با توجه شرایط خاص روحی و روانی ناشی از دستگیری پدرش كه موجب نگرانی خانواده و بنده شده بود،‌ چنین اقدامی را كرد.

همسر جواد امام با بیان اینكه متاسفانه اقدام و مصاحبه من به عنوان "مادر"، واكنش احزاب و رسانه‌ها را در پی داشته است، اظهار داشت: من به عنوان مادر و از روی نگرانی اقداماتی برای پیگیری وضعیت دخترم انجام داده‌ام و برخی از دوستان و نزدیكان نیز از روی خیرخواهی، واكنش‌هایی را به دلیل وضعیت خانوادگی ما از خود نشان دادند، كه موجب خبری شدن این مساله و كشیدن آن به مطبوعات شد.

وی خاطر نشان كرد: البته در اینجا باید از تمام عزیزان و دوستانی كه درگیر این ماجرا شده‌اند و به جهت عواطف انسانی و اعتقادی موجبات ناراحتی آنها بوجود آمد، عذرخواهی ‌كنم.

همسر جواد امام با تاكید بر اینكه دخترم فكر می كرده با این كار شاید كمكی به پدرش بكند، تصریح كرد: من هم در طول این مدت به دلیل شرایط خاص اقداماتی را انجام داده‌ام كه این مساله بعد خبری پیدا كرده و موجب ناراحتی بنده و افراد دیگری شد، كه باید به دلیل شرایط بوجود آمده نیز عذرخواهی كنم. البته با توجه به این مسائل دیگر این مساله را پیگیری نخواهیم كرد.

وی در پایان تاكید كرد: از تمامی مسئولان و خادمان به انقلاب و امام كه از این مساله متاثر شده بودند، و از كسانی كه در طول این مدت من و خانواده‌ام را یاری كرده‌اند، تشكر می‌كنم و در اینجا اعلام می‌كنم؛ پیشاپیش هرگونه گمانه‌زنی در خصوص این ماجرا و اخباری كه از قول من و یا دخترم در این رابطه منتشر می‌شود را، تكذیب می‌ كنم.

 

http://pirsoook.blogfa.com/post-111.aspx

 

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------