بست بیوگرافی

بیوگرافی الینا در سریال انام

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی الینا در سریال انام

بیوگرافی الینا در سریال انام
,
نام بازیگران سریال آنام
,
اسامی بازیگران سریال آنام
,
بازیگر نقش بهنام در سریال آنام
,
بازیگر نقش کبیر در سریال آنام
,
بازیگر نقش پیری کبیر در سریال آنام
,
محمد علی در سریال آنام
,
بازیگر نقش احمد در سریال آنام
,
نقش ناصر هاشمی در سریال انام

https://mojbaz.com

خلاصه داستان سریال آنام

سریال آنام مجموعه ای تلویزیونی با ژانری “اجتماعی خانوادگی” است و درباره مادری به نام آنام است که درگیر مسائل زندگی و خانواده اش است. داستان و خلاصه سریال آنام به این صورت است که زن جوانی به نام مارال با نقش آفرینی مهشید جوادی در جوانی و گلچهره سجادیه در دوران میان سالی (که با نام ماهگل سلطانی شناخته میشود) ، با دستور خان کلیبر (سیروس گرجستانی) با پسر عموی خود ازدواج میکند. پدر شوهر مارال دارای ۳ فرزند دو پسر و یک دختر است که پسر اول، شخصی قابل اعتماد و همسر مارال است و پسر دوم به نام کبیر با نقش آفرینی شهرام خزرایی در دوران جوانی و خسرو شهراز در دوران میان سالی، شخصیتی ناباب و به زندان افتاده است که اتهامات مختلفی داشته و اصلا محبوب نیست. به همین دلیل پدر شوهر مارال تمام اموال خود را به نام پسر اولش میزد و وصیت می کند که پسر اولش مواظب شرایط بوده و برادرش را نیز حمایت کند غافل از اینکه با نقشه قبلی در شرایطی که مارال به همراه همسر ، پدر شوهر و مادر شوهرش قصد سفر دارند ترمز ماشین دستکاری میشود تا همگی بمیرند و کبیر تمام ارث پدری را صاحب شود. از قضا ماشین به دره سقوط میکند و همه به جز مارال می میرند. مارال که از وجود ارث پدری بی خبر است، به دستور و صلاحدید خان مجددا با پسری به نام سهند ازدواج میکند اما بعد از مدتی متوجه میشود که از همسر مرحوم خود باردار بوده است. کبیر که از این موضوع مطلع میشود، از ترس اینکه با به دنیا آمدن فرزند مارال ارث زیادی به آن بچه میرسد، با روش های مختلف در صدد نابودی بچه بر می آید. اما وقتی تلاش های او برای از بین بردن بچه ناموفق می ماند و بچه به دنیا می آید، در بیمارستان بچه را به دکتری به نام امید ثروتیان با نقش آفرینی عبدالرضا اکبری که بچه اش مرده به دنیا آمده با دوز و کلک عهدی بسته و بچه ها را جا به جا می کند. در نتیجه مارال با تصور اینکه فرزندش مرده به دنیا آمده به ادامه زندگی با سهند با نقش آفرینی میثم ولیخانی در جوانی و سیامک صفری در میانسالی، می پردازد و ریحانه، همسر امید ثروتیان با نقش آفرینی مهرانه مهین ترابی فرزند مارال را که یک دختر است به جای فرزند مرده خود بزرگ کرده و نام بچه را آرزو میگذارد. در این میان کبیر، سهند ، امید و تعداد دیگری از ماجرا خبر دارند و حالا بعد از سال ها بر اساس برخی اتفاقات مارال که حالا نامش ماهگل سلطانی است و صاحب یک کارخانه معتبر در زمینه مواد غذایی است، از زنده بودن فرزندش مطلع شده و با کلک و در لباس خدمتکار وارد خانه ی دخترش آرزو میشود. آرزو که شبنم قلی خانی نقش آن را بازی میکند باردار بوده و شرایط مناسبی ندارد. از طرفی کبیر که حالا در شرایط خاصی به سر میبرد همچنان رفتارهای نامناسب اجتماعی دارد و با ثروت خانوادگی به تاخت و تاز می پردازد و با دست گرفتن داستان بچه ها سعی در سر کیسه کردن دکتر امید ثروتیان را دارد. امید ثروتیان که حالا دارای دو فرزند دیگر به نام آفرین با نقش آفرینی لاله مرزبان و یک پسر با نقش آفرینی طاها عابدی دارد و از طرفی دارای پست مهمی در  بانک مرکزی است، از پاشیده شدن خانواده و جایگاه خود و تهدیدهای کبیر می ترسد اما در گفتن حقیقت و راحت شدن خود از این مخمصه هم نگران است. تمام این اتفاقات و جزئیات آن باعث شده که سریال آنام به یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون تبدیل شود. تیتراژ سریال آنام با نام گرداب توسط احسان خواجه امیری خوانده شده است.

بیماری آرزو در آنام

آرزو در آنام با ایفای نقش شبنم قلی خانی دچار نوعی سرطان خون (لوسمی) میشود و نیاز به شیمی درمانی و پیوند مغز استخوان پیدا میکند و با توجه به اینکه پیوند مغز استخوان نیاز به دادن مغز استخوان توسط افراد درجه یک خوانده دارد، داستان مادر و دختری آرزو و مارال مشخص میشود.

همچنین بخوانید : پیوند مغز استخوان چیست؟

منوچهر زنده دل بازیگر نقش آقای اکبری در سریال آنام

آقای اکبری در سریال آنام نقش مهمی در کمک به نجات کارخانه مارال سلطانی دارد. منوچهر زنده دل بازیگر نقش اکبری در سریال آنام، نقش بسیار مثبت و فهیمی است که به دلیل کمکی که سال ها پیش مارال سلطانی به او کرده است، تمام تلاش خود را برای حفظ کارخانه می کند.

 

آقای اکبری در سریال آنام

آقای اکبری در سریال آنام

زمان و ساعت پخش سریال آنام

سریال آنام در ۶۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای تدوین شده است که از ۷ ام بهمن ماه ۱۳۹۷ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه سوم سیما پخش میشود. تکرار سریال آنام روز بعد ساعت ۱۴ خواهد بود. ۴۲ قسمت از سریال آنام پیش از نوروز ۱۳۹۷ پخش خواهد شد و ۱۸ قسمت آن بعد از پایان سریال نوروزی دیوار به دیوار و احتمالا از ۲۲ فروردین ماه ۹۷، هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه مجددا پخش خواهد شد.

به گفته تهیه کننده سریال آنام، آنام سریالی است که داستانش در تهران حال حاضر می‌گذرد اما یک بخش گذشته‌ ای دارد که در آذربایجان می‌گذرد و چون آن بخش گذشته به شخصیت‌ های آذربایجان ربط دارد، اسم سریال را آنام گذاشتیم. برای ساختن بخش گذشته هم تلاش کرده‌ایم به فرهنگ و آداب و رسوم شخصیت‌ هایی که در آذربایجان هست به خوبی بپردازیم و تصویر فولکلور درستی ارائه دهیم. آنام، داستانی خانوادگی و اجتماعی است و سرگذشت زنی را روایت می‌کند که تحت تاثیر شرایطی خاص قرار دارد و هرچه جلو می‌رود، باز هم بار مسائل و مشکلات گذشته بر دوشش سنگینی می‌کند و تاثیرات شان در زندگی‌ اش جاری می‌ماند.

اسامی کامل بازیگران سریال آنام

گلچهره سجادیه (در نقش آنام) / عبدالرضا اکبری / مهرانه مهین ترابی / شبنم قلی خانی /مجید واشقانی /علیرضا شجاع نوری/ سیامک صفری / امیر دلاوری / سامیه لک / کوروش زارعی /ناصر هاشمی / مهشید جوادی / میثم ولی خانی / فاطمه حسینی / هادی افتخار زاده /شهرام خزرایی / رقیه شادخواه / فریبا سهرابی / امین حاجی اکبری / سویل شیرگیر / فیروز عاقلی / علیرضا پور صدیقیان / امیر شاکری / وحید فرشی / فروغ مشقتی / احمد پور خوش / لاله مرزبان / عرفان ابراهیمی / فرهاد بشارتی / حسین مسافر آستانه / منوچهر زنده دل / مجید شهریاری / علی بیطرفان / آرزو روشناس / آرام چراغی / با حضور سیروس گرجستانی و خسرو شهراز و کاظم بلوچی.

ضمن اینکه انتخاب تمام بازیگران فاز اول “سریال آنام” از میان استعدادهای بازیگری استان آذربایجان شرقی و غربی است و محلی می باشند.

همچنین بخوانید :

سریال آنام با بازی سیروس گرجستانی

این کارگردان درباره ورود به فصل سرما و مشکلاتی که در تولید ممکن است به وجود آید توضیح داد: «مشکلی در این مورد وجود ندارد چون در سه ماه گذشته سکانس های خارجی سریال فیلمبرداری شده است و تنها سکانس های داخلی باقی مانده است که در دو ماه آینده ضبط خواهد شد و سرما در روند کارمان تاثیری نخواهد داشت.» افشار درباره تعامل بین عوامل در سریال آنام بیان کرد: «گروه حاضر در این سریال تعامل عالی داشتند و همه چیز خوب بوده و من به شدت از کار عوامل رضایت دارم. وی در خصوص پیش بینی خود از میزان رضایت مخاطب در زمان پخش مجموعه تلویزیونی آنام خاطرنشان کرد: «به شدت به موفقیت این سریال اعتقاد دارم، امیدوارم مثل کارهای گذشته مورد توجه عموم مردم قرار گیرد و فکر می کنم مخاطبان از دیدن سریال آنام رضایت خواهند داشت.»

گلچهره سجادیه با این سریال پس از سال ها دوری از تلویزیون دوباره به تلویزیون بازمیگردد. سریال آنام محصول گروه فیلم و سریال شبکه ۳ با مشارکت دفتر آموزش و ارتقای سلامت و دفتر سلامت جمعیت و خانواده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به کارگردانی جواد افشار که توسط امیر عباس پیام نوشته شده است.

اسماعیل عفیفه، تهیه‌ کننده سریال آنام درباره تولید مجموعه آنام در دو فاز به جام‌ جم گفته است: «سریال آنام در واقع دو فاز نیست، بلکه بخشی از قصه در زمان معاصر می‌گذرد و بخشی دیگر فلاش‌ بک (مرور یا بازگذشت) از گذشته است که این دو در هم تنیده شده‌ اند. یعنی این طور نیست که در سریال آنام اول ما شروع به پخش صحنه‌ های گذشته کنیم و بعد از تمام شدن آنها به سراغ زمان معاصر برویم. قصه از زمان حال شروع می‌شود و به تناسب پیشرفت قصه، بخش‌ هایی از ماجرا که سال ۶۵ اتفاق افتاده را خواهیم دید که مرتبط با داستان امروز است.»

تهیه‌ کننده سریال آنام ادامه داد: «بنابراین ما یک قصه یکپارچه داریم که در ۶۵ قسمت پخش می‌شود. ضمن این که همیشه در کارهایمان نگاه اجتماعی داریم و بخشی از مسائل جامعه را نشان می‌دهیم. در سریال آنام هم این اتفاق افتاده و روابط بین خانوادگی در اولویت قصه است. آنام به زبان آذری یعنی مادرم و مساله اصلی و محور اصلی این سریال رابطه مادر و فرزندی است. در این ارتباط گاهی بحث فیزیکی مطرح است و برخی مواقع عاطفی. در مجموع سعی داریم با سریال آنام و در قالب یک قصه شیرین، به این موارد بپردازیم.»

تهیه‌ کننده آنام در پاسخ به این سوال که آیا از زاویه جدید به روابط خانوادگی نگاه کرده اید، توضیح داد: «تلاش کردیم داستان برای مخاطب جذاب باشد و از زوایای مختلف به موضوع بپردازیم. ضمن این که فرهنگ آذربایجان در آن دخیل است، بخصوص در صحنه‌های گذشته. علاوه بر آن، لوکیشن‌های خوبی برای این سریال پیدا کردیم. گرچه دور بود و کار کردن را به لحاظ بعد مسافت سخت می‌کرد، اما ارزشش را داشت. عوامل، زحمت زیادی برای این سریال کشیدند و نزدیک به یک سال است درگیر آن هستیم. پیش بینی من این است مخاطب این سریال را دوست خواهد داشت. البته سریال آنام ۶۵ قسمت است و بخشی از آن امسال پخش می‌شود و بقیه آن سال آینده و بعد از ایام نوروز روی آنتن می‌رود. لوکیشن این سریال هم تهران و آذربایجان شرقی (تبریز و کلیبر) است.»

تهیه‌ کننده سریال آنام درباره انتخاب جواد افشار برای کارگردانی این مجموعه گفت : «ما سریال‌ ساز استاندارد و خوب در تلویزیون کم داریم. نام نمی‌برم که جسارت به کسی نشود، ولی باید بگویم شاید شش تا هفت سریال‌ ساز خوب داشته باشیم. تعدادی از خوب‌ ها هم جذب فضای نمایش خانگی شده‌ اند، مثل “حسن فتحی” و “محمد حسین لطیفی”. آقای افشار، سریال ساز خوبی است. او کارگردان دقیقی است و قصه را خوب روایت می‌کند. ضمن این که برای میزانسن شلوغ، توانمند است. از همکاری با او خیلی راضی هستم و امیدوارم در آینده این همکاری پیدا کند.»

تهیه‌ کننده آنام درباره گویش بازیگران بومی هم گفت: «بازیگران آذری، فارسی صحبت می‌کنند و فقط یک مقدار لهجه آذری دارند، ولی در مجموع همه فارسی حرف می‌ زنند.»

بر اساس اولین اعلام تهیه کننده سریال آنام، این سریال قرار است در زمستان ۹۶ (۷ بهمن) از شبکه سه در ۶۵ قسمت به صورت هر شبی پخش گردد. ضمن این که نام قبلی سریال “مهر نامیرا” بوده است.

بازی در کنار یک بانوی محترم

سیامک صفری بازیگر درباره نقشش در آنام توضیح داد: هر وقت نقشی به من پیشنهاد می‌شود، فیلمنامه را می‌خوانم که ببینم نقش و داستان چیست و بعد اگر حرفی برای گفتن داشته باشد، حتما می‌پذیرم. در مجموعه آنام هم نقش سهند را بازی می‌کنم که همسر مارال است. وقتی فیلمنامه مجموعه تلویزیونی آنام را خواندم لذت بردم. به نظرم متن بسیار منسجم و زیبا نوشته شده است. وی ادامه داد: امیرعباس پیام را می‌شناسم. او از بچه‌های دانشکده ما بود و بسیار هم با ذوق است. علاوه بر آن، قلم بسیار خوبی هم دارد. از سوی دیگر کارهای قبلی آقای جواد افشار همیشه موفق بوده است و شخصیت سهند هم ویژگی‌های خودش را دارد که برایم جالب بود. همه این موارد من را برای بازی در این اثر ترغیب کرد. سریال آنام در دو بخش گذشته و معاصر تولید می‌شود. صفری درباره این که نقش سهند را در جوانی کدام بازیگر به عهده داشته است، توضیح داد: نقش جوانی سهند در آنام را میثم ولی‌ خانی بازی می‌کند که از بازیگران خوب تبریز است و نقش مارال همسرم راگلچهره سجادیه به عهده دارد. صفری درباره همبازی شدن با گلچهره سجادیه نیز گفت: «بازیگر نقش پارتنر خیلی اهمیت دارد و حتماً تاثیرگذار است. در این سریال خانم گلچهره سجادیه نقش مقابل من را بازی می‌کند که بازی در کنار او خیلی لذتبخش است، زیرا بانوی بسیار محترم و از هنرمندان خوب کشورمان است. امیدوارم مجموعه آنام مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.»

گرجستانی دوباره خان می‌شود

سیروس گرجستانی تا امروز نقش‌های زیادی را در سینما و تلویزیون بازی کرده است. او در طول تمام این سال‌ها تلاش کرده نقش‌هایش را بدرستی ایفا کند. برایش تفاوت ندارد نقش جدی بازی می‌کند یا طنز، بلکه هدفش اجرای درست آن است. او در سریال‌های مختلف همچون کلاه پهلوی، خوش‌نشین‌ها، گاوصندوق، زن‌بابا، نوار زرد، شهریار، مامور بدرقه، رقص پرواز و… نقش‌های متفاوتی را در ذهن بینندگان حک کرده است. گرجستانی در مجموعه تلویزیونی آنام نقش خان‌آقا، پدربزرگ مارال را بازی می‌کند. سیروس گرجستانی بازیگر نقش آقاجان در سریال آنام؛ درباره بازی در این مجموعه به جام‌ جم گفت: «حرفه من بازیگری است و بازی در کاری را می‌پذیرم که آن را دوست داشته باشم. سال‌های قبل نقش خان را در سریال کیف انگلیسی بازی کرده بودم و حالا بعد از گذشته این همه سال، یک بار دیگر نقش خان به من پیشنهاد شد.»

این بازیگر عنوان کرد: «همین برایم جالب بود که بخواهم برای بار دیگر نقش خان را در سریال تلویزیونی آنام بازی کنم. البته خان مجموعه آنام به لحاظ رنگ و لعاب، با خان مجموعه کیف انگلیسی تفاوت دارد.»

عکس های سریال آنام

سریال آنام

عکس های سریال آنام

 

مجید واشقانی سریال آنام

مجید واشقانی در سریال آنام

 

منوچهر زنده دل بازیگر نقش اکبری در سریال آنام

منوچهر زنده دل بازیگر نقش اکبری در سریال آنام

 

عکس های سریال آنام

عکس های سریال آنام

 

بازیگران سریال آنام

بازیگران سریال آنام

 

بازیگران سریال آنام

بازیگران سریال آنام

 

بازیگران سریال آنام

بازیگران سریال آنام

 

عکس های لاله مرزبان

بیوگرافی لاله مرزبان بازیگر نقش آفرین در آنام

 

بازیگران سریال آنام

بازیگران سریال آنام

 

 

بازیگران سریال آنام

بازیگران سریال آنام

 

عکس آقای اکبری در آنام

عکس آقای اکبری در آنام

 

بازیگر نقش محمدعلی در فیلم آنام

بازیگر نقش محمدعلی در فیلم آنام

 

گلچهره سجادیه و مهشید جوادی در کلیبر سریال آنام

گلچهره سجادیه و مهشید جوادی در کلیبر سریال آنام

 

عکس مهشید جوادی بازیگر جوانی مارال در سریال آنام

عکس مهشید جوادی بازیگر جوانی مارال در سریال آنام

 

خسرو شهراز بازیگر نقش کبیر در آنام

خسرو شهراز بازیگر نقش کبیر در آنام

 

میثم ولی خانی بازیگر نقش جوانی سهند

میثم ولی خانی بازیگر نقش جوانی سهند

 

شهرام خزرایی بازیگر نقش کبیر در جوانی در سریال مارال

شهرام خزرایی بازیگر نقش کبیر در جوانی در سریال مارال

 

لوکیشن ها و محل فیملبرداری سریال آنام

شهر آذربایجان شرقی , روستای نوج ده سفلادر نزدیکی شهرستان کلیبر شدند و در طبیعت ارسباران و روستای نوج ده

عوامل سریال آنام

اسماعیل عفیفه (تهیه‌کننده)، جواد افشار (کارگردان)، امیر عباس پیام (نویسنده)، آرش زینال خیری (مدیر تولید)، عبداله عبدی نسب (مدیرتصویربرداری)، سید جلال موسوی (طراح گریم)، هادی افشار (مدیر صدابرداری)، مجید رضا فاضلی (برنامه‌ریز و دستیار کارگردان)، امیر کرباسچی و عارفه رشیدی (دستیاران کارگردان)، داریوش اسقایی (منشی صحنه)، مجتبی احمدی (مشاور رسانه‌ای) و مهدی پیله وریان (مدیر تدارکات). جواد افشار کارگردانی که سابقه ساخت سریال کیمیا را در کارنامه هنری اش دارد با سریال پربازیگر آنام دوباره به تلویزیون بازمیگردد. وی درباره مقطع زمانی و لوکیشن های کنونی سریال آنام اظهار کرد: «این سریال در دو فاز فیلمبرداری می شود که از دهه ۶۰ و ۷۰ شروع شده و به زمان حال می رسد.»

افشار در خصصوص لوکیشن های فعلی سریال آنام تصریح کرد : «در حال حاضر فاز دوم این مجموعه در خیابان شیخ هادی و در شرکتی که مربوط به سکانس های بازی یکی از شخصیت های سریال بوده در حال فیلمبرداری است.»

  • کارگردان سریال آنام : جواد افشار
  • تهیه کننده سریال آنام : اسماعیل عفیفه
  • پخش سریال آنام از شبکه ۳ سیما از ۷ بهمن ماه ۹۶

 

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------