بست بیوگرافی

بیوگرافی سردار حسین چناریان

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

بیوگرافی سردار حسین چناریان

بیوگرافی سردار حسین چناریان,خانه / ثروت سردار حسین چناریان, سردار حسین چناریان قبل عمل زیبایی,سایت رسمی سردار حسین چناریان, سردار حسین چناریان ویکی پدیا,ارتباط با سردار حسین چناریان,فیلم سردار حسین چناریان , سردار حسین چناریان و همسرش,آخرین خبر سردار حسین چناریان, سردار حسین چناریان متولد,سردار حسین چناریان کیست؟,شماره تلفن سردار حسین چناریان,دختر سردار حسین چناریان ,پسر سردار حسین چناریان ,سردار حسین چناریان,زندگی نامه سردار حسین چناریان,کانال تلگرام سردار حسین چناریان,عکس سردار حسین چناریان, سردار حسین چناریان ازدواج,همسر سردار حسین چناریان, سردار حسین چناریان کیست,عکس همسر سردار حسین چناریان,اینستاگرام Instagram سردار حسین چناریان ,کلیپ سردار حسین چناریان,سردار حسین چناریان کجاست؟, سردار حسین چناریان بدون آرایش,

 

 

فاطمه نامجو_ده دفتر تسهیلگری در حاشیه کرمان ایجاد شده است و حدود 200 هزارحاشیه نشین در کرمان وجود دارد.

در جلسه شورای شهر در روز گذشته میر حسینی گفت: کمیسیون گردشگری و اصناف برای احیای بازار قلعه محمود برگزار شد و احیای این بازار در دستور کار قرار گرفت.
علی خدادادی: در کمیسیون خدمات شهری مصوبه‌ای نداشتیم.
منصور ایرانمنش گفت: دیروز کمیسیون حقوقی در خصوص پدیده حاشیه نشینی تشکیل شد و بین ۸۵ تا ۲۰۰ هزار نفر حاشیه نشین در کرمان وجود دارد و اقدام خوبی که در این خصوص صورت گرفت قسمت‌های زیادی از حاشیه نشینی به محدوده شهر منتقل شدند و اقداماتی همچون جمع آوری زباله انجام شد. همچنین ده دفتر تسهیل گری و نوسازی در حاشیه شهر ایجاد شد و مصوبه کمیسیون حاشیه نشینی این بود که شهرداری با دفاتر تسهیل گری همکاری مناسبی داشته باشد.
شهردار گفت: دفاتر تسهیل‌گری که در حاشیه شهر ایجاد می‌شود باید از شهرداری مجوز بگیرند و این دفاتر همانطور که می‌توانند کمک کننده باشد می‌توانند منجر به فساد شوند و پیشنهاد من این است باید دید هدف این دفاتر چیست و مشخصا می‌خواهند چه کاری انجام دهند و مشخصا مسئولین آنها بر عهده کیست.
شرکت تخصصی اجتماعی در کرمان نداریم| دفاتر اجتماعی در کرمان به شرکت‌های عمرانی واگذار می‌شوند
سردار چناریان گفت: دفاتر تسهیلگری با رویکردی اجتماعی و با متولی وزارت کشور ایجاد شدند.
برای دفتر تسهیلگری اعتبار گذاشته و برنامه ایجاد شده است.
به هرکدام از دفاتر حدودا ۲۰۰ میلیون پول داده می‌شود و باید کارهای اجتماعی از قبیل آسیب شناسی و غیره انجام دهند در حالیکه در کرمان این دفاتر به متخصصین فنی و عمران سپرده اند.
سردار چناریان: بحث متکدیان، زنان خیابانی، معتادین متهاجر، زنان بی سرپرست در کرمان کم نیست، باید از فرصت دفاتر تسهیلگری استفاده کنیم.
علی بهرامی گفت: به دلیل اینکه شرکت تخصصی علوم اجتماعی در کرمان نداشتیم و به دلیل اینکه این پول در کرمان برگشت نخورد استانداری با جهاد دانشگاهی قراردادی بست و این پروژه را به شرکت های عمرانی که مطالعه اجتماعی هم دارند واگذار کردند.
پیشنهاد بازدید ماهانه اعضای کمیسیون‌ها از سطح شهر| بازنگری مصوبه ایجاد پارکینگ برای مالکین
ارجمند کرمانی گفت: همه مالکین موظفند هر واحد که می‌سازند نسبت به تامین پارکینگ اقدام کنند و در صورتی که امکان ساخت پارکینگ ندارند باید آن را خریداری کنند و یا در شعاع ۱۵۰ متری آن را احداث کنند.

وی ادامه داد:در ضوابط شهرسازی مسائلی وجود دارد که باید این ضوابط مورد بازنگری قرار گیرد که هم اکنون وارد بحث کارشناسی شده است تا بتوان به نتایج خوبی که منافع شهروندان در آن است، برسیم.
زهرا ایرانمنش ضمن تشکر از راه اندازی اتوماسیون اداری شهرداری گفت: پیشنهاد می‌کنم همچون دوره های قبل یک روز برای بازدید کمیسیون‌های مختلف از سطح شهر قرار داده شود.
اختیارات شهردار به ۹۰۰ میلیون افزایش یابد |علی‌رغم وعده‌ها، هنوز زیرساخت‌های تلکابین ایجاد نشده است
مشرفی گفت: قرار بود شهریور ماه گذشته تلکابین راه اندازی شود که متاسفانه هنوز زیر ساخت‌های آن ایجاد نشده است و تقاضا دارم شهردار برای تسریع در این کار دستور فرمایند.
سردار چناریان گفت: هرگونه اقدام در زمینه درآمد در شهرداری انجام می‌شود باید به صورت شفاف به شورا گزارش شود.
شهردار کرمان پیشنهاد داد مقدار «ترک تشریفات» از ۵۰۰ میلیون به حدود نهصد میلیون افزایش یابد چرا که این رقم مربوط به چندین سال پیش است و لزوم افزایش آن احساس می‌شود.
ایرانمنش گفت: این ترک در مواقع ضروری است که شهرداری دسترسی به شورا ندارد این طرح داده می‌شود اما در شرایطی که شورا وقت دارد و در صورتی که طرحی بیاورند ما این طرح را تصویب می‌کنیم پس لزوم افزایش رقم این ترک احساس نمی‌شود و مصلحت نیست.
میرحسینی گفت: شهرداری بدون ترک تشریفات کارش سخت می‌شود، از سال گذشته فقط در بحث عمرانی، مصالح افزایش قابل توجهی پیدا کرده‌اند پیشنهادم این است که در مصوبه قید شود این ترک در حوزه عمرانی و خدمات شهری باشد.
مشرفی گفت: ترک تشریفات در هر صورت مصوبه شورا می‌خواهد، چیزی که آقای شهردار می‌خواهد حدود اختیار شهردار است که چندین سال رقم ثابتی بوده است.
خدادادی گفت: اگر قرارباشد در ۵۰۰ میلیون مفسده ایجاد شود در ۹۰۰ میلیون هم ایجاد می‌شود.
فرشاد گفت: تا یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون شورا اختیار افزایش رقم ترک تشریفات را دارد، در هر چهار دوره ۵۰۰ میلیون بوده است، شورا و شهرداری یک مجموعه هستند و باید اعتماد وجود داشته باشد، ما با ۹۰۰ میلیون موافقت می‌کنیم اما بحث این است که باید همه معاملات شهرداری ماهیانه حداکثر تا ۱۵ هرماه به رویت شورا برسانند و ما هم به اطلاع مردم برسانیم. در حال ثبت کلیه اطلاعات مالی در سایت هستیم که حتی همه مردم بتوانند رویت کنند.

در این جلسه اختیارات شهردار با ۸ رای از ۵۰۰ میلیون به ۹۰۰ میلیون افزایش یافت.


http://kermaneno.ir/society/%d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%82%d8%a7%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%aa%d8%a7%d8%ae%db%8c%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%be%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d8%aa%d9%84%d9%87%e2%80%8c%da%a9%d8%a7/


ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران


تبلیغات بنری

آرشیو

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾

X بستن تبلیغات

-------------------------------------------------------------------------

دانلود آهنگ متن ترانه تکست موزیک کد اهنگ پیشواز دانلود اهنگ جدید

برات پیش اومده آهنگی رو از اینترنت بخوای و برات مهم باشه
باهاش خاطره داشته باشی و پیداش نکرده باشی؟

دانلود آهنگ درخواستی
برای دریافت آهنگ درخواستی زیر در تلگرام پی ام دهید

Music-darkhasti

لطفا فقط آهنگ های مهم و کمیاب درخواست بشه


|مشاهده قوانین سفارش موزیک|-------------------------------------------------------------------------